PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=7859}

Moskwa nad rzeką Hudson

Moscow on the Hudson
7,0 2 037
ocen
7,0 10 1 2037
6,7 3
oceny krytyków
Moskwa nad rzeką Hudson
powrót do forum filmu Moskwa nad rzeką Hudson

,które mówiły,że USA to ziemia obiecana i wszyscy marzą by tam żyć.Pamiętam,że ten film
widziałem na pożyczonej kasecie video gdzieś chyba w roku 1987 albo 1988 roku no i wtedy
zupełnie inaczej go się odbierało ,jako obraz z innego,lepszego świata.Nie mógłby np. zupełnie
pokazany w kinach PRLu .Do tej pory,choć nie widziałem tego filmu dobr dziesiąt lat,pamietam go
doskonale i miło wspominam.

ocenił(a) film na 8
thanau

dziś ogląda się go chyba inaczej. myślę, że ma większą wartość, bo możemy na to spojrzeć z innej perspektywy.

sunshine_be

Zgadzam się, dziś ten film zupełnie inaczej się ogląda USA to już nie taka 'ziemia obiecana' no i Rosja też się zmieniła. Film w każdym razie bardzo ciepły i warty polecenia każdemu.

ocenił(a) film na 7
thanau

Też widziałem go w czasach jeszcze komuny.Film przegrywał z Rambo ale dla uważnych widzów już wtedy pokazał że Ameryka to nie taki znowu raj obiecany i że najbardziej liczy się w życiu zwykła ludzka życzliwość a uczciwi czasem zostają wynagrodzeni.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones