PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=200116}

Most do Terabithii

Bridge to Terabithia
7,3 117 703
oceny
7,3 10 1 117703
6,5 4
oceny krytyków
Most do Terabithii
powrót do forum filmu Most do Terabithii

przy boku taką wspaniałą osobe jaka była Leslie Burke? Wtedy świat nabrał by barw i nawet depresja by zniknęła z naszego codziennego szarego życia:D Byłoby znakomicie stworzyć taki własny świat z kimś takim...ale się rozmarzyłem, za bardzo ten film na mnie wpłynął,że aż trudno mi wrócic do świata realnego, ale ten film był taki prawdziwy, a zarazem nieosiągalny poza ekranem,co wysuwa wniosek, iz taka przyjaźń nie zdarza się często i nie każdemu jest dane tego doświadczyć:( A tak bym tego pragnął.....:(

nirvana8

strasznie fajny komentarz..:)tez pragne wlasnie tego samego.az sie nie moglam powstrzymac zeby odpisac:>

w_zaleznosci_od_humoru

Macie racje. Ja też bym chciał. Dzięki takim osobom świat jest ciekawszy i lepszy.

Szymon_1

Tak masz całkowitą racje Nirvano8 :D czyż to prowokacja?:D

w_zaleznosci_od_humoru

swietne ja nirvano jak zawsze cie wspieram :*

ocenił(a) film na 10
nirvana8

No jasne,że sie z toba zgadzam.Wiesz teraz w nasz nudnej szarej rezywistosci bardzo trudno.Znaleźć prawdziwych przyjaciół.Wiekszosc pije,pali,cpa,puszcza sie itp.Nie znosze takiego zachwania.też cierpie na brak kgos takiego jak Lesli.Szkoda,ze to tylo postac fikcyjna.Na pewno ubogaciłaby zcie nie jednego z nas.No jasne mam znajmocyh,koleznaki i kolegów,nie duzo ale zawsze cos,ale czasem zdaje mi sie ze oni tez mnie nie rozumieja.Moja szkoła jest równiez okropna.DLatego czesto uciekam w swiat marzen,bo tak jest wszystko mozliwe.Uwialbiam to.A swiata tak czy siak nie zmienie chociazbym bardzo chciała.I ludzie jesli rpdzice wam mówia:Przestań zyc w bajkach i dorosnij wreszcie,krzyknijcie:ale ja nie chce!!!!!

ocenił(a) film na 8
nirvana8

Masz rację.Ja żyję w środowisku w którm żeby mieć "przyjaciół" (w cudzysłowiu)trzeba przeklinać,zachowywać się jak psychol i oglądać horrory aby móc poszpanować że "jest się kimś" (znowu w cudzysłowiu).Tylko szkoda mi że nie ma takich osób w prawdziwym życu,a jeśli są to się ukrywają .

ocenił(a) film na 10
Ironik

Ja tam wcale nie mam przyjaciół ani znajomych więc taka Leslie to było by coś niesamowitego. (i lepiej żeby nie umarła) ;)

użytkownik usunięty
KurtMarx

taaa, teraz w gimnazjum i wzwyż to nie wiem czy znajdzie się taka osoba która by nie klneła, ale zamiast szukać takiej przyjaciólki jak Leslie najlepiej byłoby dać samemu taką przyjaciółkę/przyjaciela swoją osobą

ocenił(a) film na 10

Jakie to głębokie... chyba się popłaczę ;)
Mam I rozdział, chcesz lirdoner?

użytkownik usunięty
KurtMarx

jasne, że chcę

ocenił(a) film na 10

Książki? Ja tez chcę! Błagam :)

ocenił(a) film na 10
qmot90

No ta... -.- zara wszyscy beda chcieli,ale sie wstrzymajcie ;)
musze znalezc jeszcze jeden program to obrazki powrzucam, ale nie wiem jak wam to przesle...?

ocenił(a) film na 10
KurtMarx

Dajesz na meila waliclogowanie1@wp.pl :) Jak mi wyślesz to ja już mogę po przekazywać dalej jak ktoś będzie chciał :)

Z góry dziękuję ;**

ocenił(a) film na 10
qmot90

Ale nie wiem czy się orientujesz, ale ja to napisałem więc... (może być mocno słabe!!!). To chcesz? Jak coś to i tak gdzieś pojutrze będę mógł dopiero wysłać.

użytkownik usunięty
KurtMarx

mój mail
lirdoner@gmail.com

a gmot chyba myśli o książce "Most do Terabithii"

ocenił(a) film na 10

Te ztak myślę... ;)
Jak cos to dam ci to w czwartek lub jutro... zobacze. Jak coś byś chciał zmienic lub dodać to pisz. (może to rozpatrzę) ;)

użytkownik usunięty
KurtMarx

okay, będę czekał

ocenił(a) film na 10

No tak, myślę o MdoT xD A wy o czymś innym?

użytkownik usunięty
qmot90

on pisze jakąś kontynuacje ;), ja też proszę żebyś mi ją wysłał: kiszkajoy@gmail.com

ocenił(a) film na 10

Tylko nie wiem czy się domyśliłes ale to będzie moja wersja Most do Terabithii na podstawie filmu... dalej to chcesz?
(trochę pozmieniam według własnego zdania, ale I rozdział raczej niczym się nie różni)
No to dalej będziesz to chciał??? -.-

użytkownik usunięty
KurtMarx

No dobra, dużo osób online :D:D
Więc zanim zaczytamy się w powieści Kurtmarxa to o czym fadamy, bo nuda jak coś, na gg juz nawet nie ma nikogo fajne :/

ocenił(a) film na 10

napsz mi swoje gg jak cos na kurtmarx@wp.pl to odpisze ci i bedziesz mial moje
jak bedziesz cos chcial to bedziesz mogl pisac

użytkownik usunięty
KurtMarx

ajj, dobra pisze tutaj
6453140

ocenił(a) film na 10

Ej a mam ktoś książkę, w domu, aby mógł nam zeskanować ? xD

użytkownik usunięty
qmot90

Nawet jakby ktoś miał to chyba rzeczej bu mu się nie chciało tylu stron skanować, ale ja mam w palnie porozglądać się za książką, więc jak będę ją miał to możecie na mnie liczyć

ocenił(a) film na 10

Kurde, bo ja szukałem ale żadnego ebooka, w necie nie było. Widziałem coś na torrencie angielskiego, ale w eng mnie nie jara :/

użytkownik usunięty
qmot90

http://www.albertus.pl/sklep/0/104474/0&a=szukaj&sz_gr_id=3&sz_keyword=most%20do

ocenił(a) film na 10

KurtMarx wyślesz mi też mój email to pawelleczek@wp.pl plis wyślij

ocenił(a) film na 10
pawelleczek

Ale co mam ci niby wyslac??? masz polecie o czym tu sie rozmawia???

użytkownik usunięty
KurtMarx

Jutro będę miał książkę, więc porobie scany, KurtMarx twoja książka już powoli fanów zdobywa, tyle chce ją przeczytać... :D:D

ocenił(a) film na 10

Taa... zwłaszcza że nikt nie wie o co chodzi -.-
Ludzie pomyślcie trochę za nim coś napiszecie...
Z góry dziękuję -.-

użytkownik usunięty
KurtMarx

to wyjaśnij to raz a porządnie. żeby nikt nie miał wątpliwości:)

ocenił(a) film na 10

PIsze swoja wersje most do terabithii i lirdoner chcial zebym mu wyslal jak skoncze I rozdzial... wiekszosc mysli ze mam oryginal MdoT i chca zebym im wyslal -.-
moja rada: czytajcie wszystkie wypowiedzi! ;)
wszystko jasne teraz... ?

użytkownik usunięty
KurtMarx

no to mi też możesz wysłać tą "wersję roboczą":)

ocenił(a) film na 10
KurtMarx

Tak wiem czytałem wszystko po dwa razy i piszesz kontynuacje książki tak?

ocenił(a) film na 9
KurtMarx

Moge tez

ocenił(a) film na 9
KurtMarx

Tez sie o tym rozmarzylem. Chcialbym poznac taka osobe... Zycie by mialo wiekszy sens...

tak czytam i czytam i jednak nie jestem odosobnionym przypadkiem, wiele z powyższych wypowiedzi sam przytoczyłbym podobnie...
co do dania z siebie samego przyjaźni, komuś---> to wcale nie wyglada tak prosto jak sie zdaje, można sie srogo pomylić dajać z siebie wszystko a dostająć kopa i co potem? kolejne załamanie, że jak mogłem/am sie tak pomylić co do tej osoby.
według mnie w dziejszych czasach o dobrą przyjaźń bardzo trudno i przynajmniej, ja mam tak że ciężko mi komuś zaufać na tyle, aby powierzyć mu swoją przyjacielską dłoń.
wiadomo im jest się młodszym tym wszystko jest łatwiejsze, tylko chyba najgorsze jest to, że dociera to do nas dopiero jak mamy swoje lata i wtedy własnie ogladamy sobie taki MdT i upssss zmarnowałem tyle lat na NIC i zostajesz sam jak palec, bo ile mozna miec znajomych, kolegów, koleżanki z którymi sie bawisz, czasami spedzasz miło czas, ale o takiego prawdziwego przyjaciela jest bardzo bardzo trudno, a zycie toczy sie dalej
racja jest w tym ze trzeba coś dawać od siebie z tym sie zgadzam całkowicie ale trzeba byc pewnym tej osoby, przyjaciel--->niby spedzamy z nim czas, dzielimy sie marzeniami, problemami ale taka osoba nie powinna cieszyc sie z naszych niepowodzeń czy gadać o wszystkim innej osobie,bo przyjazna przyjaznia aczkolwiek nie jest nigdzie powiedziane ze musze miec jednego przyjaciela tylko....a włąsnie według mnie i to jest moja osobista opinia, że taki przyjaciel naprawde przez duze "P" jest tylko jeden i powinno to działać w obie strony(podobnie jest w filmie)jeszcze lepiej jak mamy za przyjaciela osobe przeciwnej płci:]
na dłuższa mete ludzie i tak dbaja o własne cztery litery i przyjaźń mają gdzieś jesli im sie to nie opłaca i to jest smutne.
dlatego odnosząc sie do tematu głównego uważam, że dopiero wtedy nasze życie nabrałoby sensu i stało by sie piękne, bo co jak co zawsze byśmy mogli sie do tej jednej jedynej osoby zwrócić o rade itp. i takiej osoby wszystkim życze, bo do tej pory wiem jak to jest takiej osoby nie spotkać...a czas płynie.
uff to narazie na tyle.

ocenił(a) film na 9
lo0k

Ta... Szkoda ze tego nie obejzalem po premierze bo pomyslalem ze to koleiny nudny film przygodowy ( mialem 9 lat wtedy) Cociaz moglbym go nie zrozumiec do konca... Ja tak naprawde to mialem noi chyba mam takie dwie osoby z ktorymi sie bawilem... No ale teraz poszlismy do gimnazjum i nie wiem co sie stalo. Teraz sam czasem uciekam od swiata ktory tak jakby nagle stal sie taki okropny...

ocenił(a) film na 9

Ja teraz jestem w 2 gimnazjum i relacji z rowiesnikami nie mam cudownych... Mialem takie osoby z ktorymi sobie to i owo wyobrazalem a le to w podstawowce. Teraz wszystko zniknelo. A mi to wcale nie pasuje bo nie jestem taki skory do doroslosci. O PRAWDZIWYCH przyjaciol jest bardzo trudno. Chociarz... moze nigdy nie jest zapozno...

ocenił(a) film na 10
nirvana8

Kolejny chętny - vortigon@interia.pl :)
Z góry dzięki.

ocenił(a) film na 10
vortigon

Fajnie że jesteście zainteresowani bo się pewnie zawiedziecie... ;)
Postaram się wysłać do końca tygodni.
10zł sztuka ok? (żart)

ocenił(a) film na 10
KurtMarx

Jest jeden warunek: krytyke piszcie na moje gg 12097008
(po co mają ludzie wiedzieć, że nie umiem pisać) ;)

KurtMarx

Wysłał byś mi też mój mail to Wilk1356@interia.eu
Z góry dzięki

ocenił(a) film na 10
wilk1356

Dobra. Jak ktoś jeszcze ma zły dzień i chce się pośmiać to piszcie swój e mail ;) postaram sie do wszytskich dotrzec.

użytkownik usunięty
KurtMarx

pawelleczek dalej nie poją :D:D

ocenił(a) film na 10

wlanie widze... -.-
pawelleczek przeczytaj to jeszcze 15 razy a potem jeszcze 20... jak dalej nie bedziesz kminil to daj znac :)

użytkownik usunięty
KurtMarx

KurtMarx to jest super, jedyne co bym zmienił to to zdanie

Gdy zszedł na dół zobaczył brak swoich butów.

Ale wszystko jest naprawdę git, jestem pod dużym wrażeniem

ocenił(a) film na 10

Dzieki lirdoner za cieple slowa... a jak bys to zdanie zmienil???

ocenił(a) film na 10
KurtMarx

Czy ktoś zna jakiś program który zapisuje fragment filmu w formacie zdjęcia? Bo screeny nie wychodzą... ;( tak bym zdjęcia dodał do książki...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones