PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=200116}

Most do Terabithii

Bridge to Terabithia
7,3 117 700
ocen
7,3 10 1 117700
6,5 4
oceny krytyków
Most do Terabithii
powrót do forum filmu Most do Terabithii

przy boku taką wspaniałą osobe jaka była Leslie Burke? Wtedy świat nabrał by barw i nawet depresja by zniknęła z naszego codziennego szarego życia:D Byłoby znakomicie stworzyć taki własny świat z kimś takim...ale się rozmarzyłem, za bardzo ten film na mnie wpłynął,że aż trudno mi wrócic do świata realnego, ale ten film był taki prawdziwy, a zarazem nieosiągalny poza ekranem,co wysuwa wniosek, iz taka przyjaźń nie zdarza się często i nie każdemu jest dane tego doświadczyć:( A tak bym tego pragnął.....:(

ocenił(a) film na 10
KurtMarx

Kto tam chciał mój MdoT to wysłałem na poczcie...
Sprawdzcie czy doszlo ;)

użytkownik usunięty
KurtMarx

niezłe te opowiadanie, ale spodziewałem się czegoś innego. to wygląda jak straszczenie filmu, a mógłbyś coś dodać od siebie.

ocenił(a) film na 10

Pisałem że pierwszy rozdział niczym się nie różni... -.-
Dopiero później pozmieniam...
Trochę optymizmu ;)

ocenił(a) film na 10
KurtMarx

hm... pragnąłbym również doznać Twojej hojności i być móc wdzięczny za
przesłanie mi Twojej wersji, oczywiście jakiekolwiek pomysły uwagi podpowiedzi i przede wszystkim pochwały bezzwłocznie skonstruuję i
postaram się pomóc na tyle na ile to będzie możliwe, ponawiam prośbę mój
e-mail to sparky_93@o2.pl

ocenił(a) film na 9
KurtMarx

Nie wiem czy jeszcze jesteś KurtMarx, ale jeśli można to też bym chciała przeczytać twoją książkę ^^
Mój e-mail: roxi.neko888@gmail.com
Miłego Dnia Wszystkim Buziaki;*

ocenił(a) film na 8
nirvana8

A ja powiem szczerze,że jednym z najwspanialszych momentów w moim życiu to było spotkanie z AnnaSophią Robb (Leslie) na premierze Harrego Potter i Zakonu Feniksa w USA. I muszę przyznać, że to całkiem... co ja muwię,...BARDZO FAJNA I MIŁA OSOBA.

użytkownik usunięty
krzysieksoko

eee... i gadałeś z nią?

ocenił(a) film na 8

Tak, rozmawiałem z nią(niedługo ale rozmawiałem) a rozmowa skończyła się na tym gdy ja jej coś chciałem powiedzieć i coś przekręciłem i wyszło coś śmiesznego i obydwoje się zaczeli smiać.
Pozdro
PS Mój angielski nie jest zbyt dobry więc dla tego

ocenił(a) film na 8
krzysieksoko

KurtMarx mi też wyślij jak byś mógł na e-maila krzysieksoko@interia.pl

użytkownik usunięty
krzysieksoko

po paru minutach rozmowy nie można stwierdzic czy ktos jest miły

ocenił(a) film na 8

Po pierwsze:
Powiem Ci że można
Po drugie:
Byłem u wujka na wczasach a on pracuje w obsłudze kina. Więc jak jakiś VIP przyjeżdża na premiere to oprucz tego jest zazwyczaj jakieś spotkanie. Tak też było a ja na tym spotkaniu byłem. A to psotkanie trwało ponad 30 minut.

użytkownik usunięty
krzysieksoko

a nie pomyślałes ze to mogło byc na pokaz?
Logiczne ze podczas takiej konferencji bedzie miła, ale skąd wiesz jaka jest poza kamerami? Nie wiesz...

ocenił(a) film na 8

To było spotkanie prywante ;P
Chociaż możliwe.
W każdym razie osoba mi się podoba:
Po pierwsze: Z charakteru(taki co poznałem)
Po drugie: Z wyglądu(Nie będe tego ukrywał)

ocenił(a) film na 10
nirvana8

most do terabithii jest swietnym filmem a to jest swietnie dopasowany komentarz. ja tez uwazam ze swiat stwozony przez Leslie jest super;)

nirvana8

Ja mialem kiedys w dziecinstwie taka przyjaciolke i nikogo poza tym wtedy nie znalem. To byla wlasnie taka Leslie, bawilismy sie razem :)ale bylem glupi i zepsulem przyjazn, od tamtego czasu juz nie rozmawialem z nia, nawet jej nie widzialem :( bedzie to juz jakoś z 8 lat.

ocenił(a) film na 10
nirvana8

bardzo fajna wypowiedź i temat, a ja się dorzucę że gdy byłam małą dziewczynką miałam taki swój świat razem z dwiema kuzynkami (do tej poty moje najlepsze przyjaciółki). Wymyślałyśmy własne historie, stawałyśmy się wszystkim kim chciałyśmy ;P I taka jedna historia mogła toczyć się parę tygodni. Każda rzecz stawała się magiczna. Głównie przez to że ja od zawsze "cierpię" na zbyt wybujałą wyobraźnię ;P. Przyjaciółki - kuzynki - sąsiadki mam do dziś i nie oddam za nic w świecie ;) Da się znaleźć prawdziwych przyjaciół, ale może zamiast szukać takiej lesli warto się nią stać dla kogoś ??

nirvana8

mi się zdarzyła taka damsko-męska a teraz jesteśmy parą i takiego faceta to ze świeczką szukać bo jest przy mnie zawsze na dobre i złe

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones