PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=149808}

Most

Die Brücke
7,6 762
oceny
7,6 10 1 762
Most
powrót do forum filmu Most

Typowe kino od Niemców dla Niemców, ale lubię sobie obejrzeć propagandę.
Mógłbym wypunktować kilkadziesiąt błędów tego filmu, ale nie ma nawet dla kogo... ;)
W skrócie napiszę, że pozycję bronioną przez 6 rekrutów armia amerykańska zniszczyłaby w najwyżej kilkadziesiąt minut, a odbezpieczenie całej skrzyni panzerfaustów zalicza się do najbardziej głupich pomysłów widzianych przeze mnie w ciągu ostatnich kilku miesięcy.

ocenił(a) film na 10
AgentB

nie rozumiesz tego filmu

19880205

Serio?

ocenił(a) film na 10
AgentB

tak

19880205

Więc czekam na objawienie mi geniuszu tego filmu :D

ocenił(a) film na 10
AgentB

lol; nie jesteś zbytnio bystry; jak lubisz niemiecką propagandę to polecam ci wochenschau

19880205

Wiesz co...
Właśnie teraz, pół roku po wystawieniu oceny zobaczyłem, że komentarz dodałem do złego filmu. Most który ja oglądałem powstał pół wieku później. Więc cofam swoją pierwszą wypowiedź i przepraszam za zamieszanie ponieważ tego filmu nie oglądałem.

Co nie zmienia faktu, że wszystkie argumenty do obrony tego filmu masz pierwszej klasy.

ocenił(a) film na 10
AgentB

Obejrzyj film, sam zobaczysz świetny jest! : )

ocenił(a) film na 8
19880205

Się właśnie biorę za niego, ale wątpię, żeby po "Idź i patrz" coś mnie jeszcze zachwyciło.

ocenił(a) film na 10
Latzky

na pewno jest to inne kino; już ze względu na sam rok ukazania się filmu, inne techniki, ale właśnie technika kręcenia, ujęcia i taki surowy minimalizm nadają uroku temu obrazowi

ocenił(a) film na 10
AgentB

Twój komentarz faktycznie zupełnie nie pasuje do tego filmu, ale jeżeli to pomyłka to w porządku. To nie jest żadne kino dla Niemców, to film o każdej wojnie i o każdym z nas. Bardzo uniwersalny, polecam ci Most z 1959 roku

kasiaaaa

Planuję go w końcu obejrzeć i porównać z tym co tutaj napisałem. Może jeszcze w tym roku się wyrobię :)

Ogólnie przepraszam za całe zamieszanie, ale niestety nie widzę na filmwebie możliwości usuwania lub przesuwania tematów przez zwykłego użytkownika.

ocenił(a) film na 9
AgentB

Most o którym piszesz to remake tego z 1959.

Nie ma porównania. Wiadomo że finałem jest scena obrony mostu ale film naprawdę o klasę lepszy od remake'u :).

AgentB

Punkt dla Ciebie :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones