PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=760272}

mother!

Mother!
6,2 72 037
ocen
6,2 10 1 72037
5,5 36
ocen krytyków
mother
powrót do forum filmu mother!

Symbolika sama w sobie nie niesie żadnej wartości jeśli nie wynika z niej sensowne przesłanie, a przesłanie tego filmu można zawrzeć w jednym zdaniu, a nie dwóch godzinach. "O boże, o boże, ludzkość jest taka zła!"

Dodatkowo nie przekonuje mnie pokazanie boga jako nieporadnego egoistę, który nad niczym nie panuje i sam jest więźniem swojej obsesji tworzenia.

Chętnie wysłucham opinii innych, czy ktoś zauważył coś co ja pominąłem i z tych wszystkich odniesień właściwie coś wynika? Szczególnie liczyłbym na dowiedzenie się co odkrywczego wnosi, skoro film dostaje 10/10, a nie kolejne analizy pt "O w piwnicy była żaba, to musi być odniesienie do egipskich plag! Co za ambitne kino!".

ocenił(a) film na 2
froster

Nawet jeśli nie wszystko się od razu zrozumiało to można wejść na forum i poczytać interpretacje - co też tak zrobiłem. Tylko co z tego, to nie zmienia mojej oceny. Mnie ten film zmęczył i dał poczucie zmarnowanego czasu. Mówiąc dosłownie - spier do lił mi wieczór bo mogłem oglądać zamiast tego Steva McQueena w filmie Łowca, którego jeszcze nie widziałem.

ocenił(a) film na 3
froster

No dokładnie film jest symboliczny tylko co z tego, mnie ten film nie zachwycił....

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones