PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=127977}

Mroczny instynkt

Buio Omega
6,2 992
oceny
6,2 10 1 992
Mroczny instynkt
powrót do forum filmu Mroczny instynkt

W zamian posiadam wiele horrorow perelek z tamtych lat, ktorych nie znajdziesz w necie z lektorem.

aproxx

http://tnttorrent.info/torrent/Mroczny_instynkt_-_Blue_Holocaust_1979_DVDRip_ENG __72877

ocenił(a) film na 6
trancefan1986

Po angielsku ten film jest dostepny wszedzie stary ... Mi chodzilo o wersje z lektorem, ktora juz i tak bede mial na dniach ...
Ale dzieki za fatyge ...

aproxx

Sorki, nie doczytałem. Trzeba czekać aż puszczą go w tv, wtedy będzie lektor...

ocenił(a) film na 6
trancefan1986

Heh wiesz jak jest z nasza tv :P, a tak wogole czy on juz kiedys lecial w tv ... bo wiem ze filmy Lucio FUlciego kiedys na Polonii 1 lecialy ale o filmach i Joe D'Amato nic nie wiem ... jesli tak to na jakim kanale ?

ocenił(a) film na 8
aproxx

VHS-owa wersja tego filmu jest koszmarnie ocenzurowana - już lepiej chyba podciągnąć się z angielskiego ;) Telewizja też, gdyby jakimś cudem puściła, to raczej nie w pełnej krasie.
Że pozwolę sobie na cytat z forum Horror Online, na którym ktoś opisuje krajowe wydanie tczewskiej firmy Ars Video:

"Choć‡ egzemplarz tego wydania jest ekstremalnie trudny do zdobycia, to nie ma się™ tu czym podniecać, bo wersja jest przeokrutnie pocięta:

1. Scena balsamowania zwlok, zabawy z wyjmowaniem jelit - ni ma
2. Scena z wyrywaniem paznokci - ni ma
3. Scena ć‡wiartowania ciała i topienia w wannie - sprytnie pozbawiona pikantnych szczegółów
4. Zjedzenie gardła joggingujÄącej pani - ni ma
5. Finalowa walka Iris z Frankiem - wycięte ujęcie ugryzienia w policzek

Także nie ma się™ tu czym specjalnie podniecać‡, Buio Omega w tak mizernej postaci jest po prostu filmem cieniuchnym

Najlepiej zaopatrzyć‡ się™ w wydanie DVD - Italian Euroshock - Joe D'Amato Collection - tanio i przyjemnie :)"

ocenił(a) film na 6
Odarpi

Akurat angielski mam opanowany perfekt, bo jest to moj pierwszy jezyk od 10 lat. Jednak zbieram horrory na vhs orginalnie wydane w Polsce i bede sie juz tego trzymal ...

a film juz i tak zdobylem troche mnie kosztowal ale warto bylo ... Mam wersje od Video Imperium i nie jest pocieta :]

Pozdrawiam i dzieki za fatyge.

ocenił(a) film na 6
aproxx

Ale bylem wtedy laik haha, teraz to sie wydaje smieszne. NIe dosc, ze pomylilem Beyond The Darkness z Beyond Darkness rondo, to jeszcze myslalem, ze nazwa wypozyczalni, jest nazwa dyst. haha. No ale nie mialem jeszcze tego egzemplarza w rekach, a ktos umyslnie wprowadzil mnie w blad, bo szukalem Buio Omege i potwierdzal, ze to ten sam film. Prawda panie K.S z Pscina Dolnego ?

ocenił(a) film na 6
Odarpi

W sieci jest dostępny już VHSRip z polskim lektorem. Oglądałem i wszystkie te sceny były. Niestety tylko jakość taśmy bardzo kiepska. Najlepiej byłoby pobawić się jakimś programem i wkleić sobie dźwięk z VHSRipa do tego wydania DVD, a potem już tylko odstawić na pułeczkę do swojej kolekcji. :-)

meb90

Co ty gadasz, przecież jest też na gryzoniu dvdrip z lektorem. Obraz super jakości.

ocenił(a) film na 6
trancefan1986

Rzeczywiście. Dzięki za info :-) Jakiś czas temu pobierałem tego vhsripa i wtedy nie mogłem znaleźć wersji DVDRip.

meb90

Czyli ktoś już zrobił dvdripa z lektorem :) A właśnie samemu chciałem się tego podjąć, a tu proszę :D

ocenił(a) film na 8
trancefan1986

Dvdrip z lektorem to custom, dźwięk pochodzi z wymienionego powyżej pociętego wydania ars video. Film jest w wersji uncut, więc zgrywający musiał się trochę pobawić z dopasowywaniem wizji i fonii, za co mój szacunek.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones