PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=539}

Mulan

7,7 165 691
ocen
7,7 10 1 165691
7,6 20
ocen krytyków
Mulan
powrót do forum filmu Mulan

Shang

ocenił(a) film na 8

Nie wiem czemu, ale odniosłem dziwne wrażenie, że Shang miał już jakiś pociąg do Mulan zanim
wiedział, że jest kobietą i teraz nasuwa się pytanie był gejem, bi czy może po prostu orientacja mu
się odmieniła po poznaniu prawdy. ;d

ocenił(a) film na 9
Levon_V

Ciekawa teoria :D Ja nie zauważyłam tego pociągu i według mnie był jak najbardziej hetero, w dodatku baaardzo męski :P

ocenił(a) film na 8
acetylen

Właśnie mnie to aż raziło haha :D Jest to widoczne szczególnie w momencie w górach, gdy Mulan ratuje mu życie :D Może dlatego był zły, gdy wyszło, że jest kobietą bo miał nadzieję na konkretnego chłopca hahaha

ocenił(a) film na 9
Levon_V

hahahaha proszę nie, nie zmieniaj moich wspomnień z dzieciństwa w koszmar :D zaraz mi jeszcze powiesz, że Arielka była zoofilką, a Pocahontas rozpustnicą :p

ocenił(a) film na 8
acetylen

Ta druga w sumie :D Chociaż prędzej o to posądzałbym Esmeraldę z Dzwonnika :D

ocenił(a) film na 9
Levon_V

Dlatego właśnie bajki są dla dzieci - żeby dorośli nie szukali żadnych podtekstów :P

ocenił(a) film na 8
acetylen

Nie no, za dużo przeróbek z tekstami, które dodają podtekstów haha.

ocenił(a) film na 8
Levon_V

Mi się wydaje, że tu chodzi o tru love. Shang poczuł pewną więź z Pingiem, i dziwił się, jak moze w taki sposob lubic faceta, a kiedy okazalo się, że Ping to Mulan - sprawa jasna - byli sobie przeznaczeni... awwww

ocenił(a) film na 8
acetylen

Wtf porównanie zoofilii do homoseksualizmu? Co z tobą nie tak

ocenił(a) film na 8
Levon_V

według mnie Shan widząc rozwój Pinga w jego obozie i rzeczy, których dokonywał był po prostu pod wrażeniem i zapewne też taki chciał być, nie dokładajmy jakichś głupkowatych podtekstów - pure Disney please :)

Levon_V

dzisiaj właśnie leciała "Mulan" w tv i zaczęłam o tym samym rozmyślać :)
i doszłam do wniosku: nie psujmy tej pięknej opowieści przez wciskanie tam hipotez o wątkach homoseksualnych, to tylko zepsuje cały efekt, zaraz odezwą się zwolennicy gender i będzie afera na cały kraj. i nie chodzi mi tu o dyskryminację, tylko po prostu... po co wszystko? jest ładnie tak, jak jest :>

ocenił(a) film na 8
ireadyourinbox

W razie uzasadnionych wątpliwości koniecznie trzeba informować posłankę Kempę, na pewno chętnie zainterweniuje i zwalczy gender w bajkach dla dzieci ;]

ocenił(a) film na 10
Levon_V

A może jakiś instynkt czy coś go ciągnęło do niej. Może wyczuwał w niej tą kobiecość. A zły był jak sie okazało, ze nie jest facetem bo sobie myślał ,,a ja się już martwiłem, że ze mną cos nie tak i na chłopa lecę i to wszystko przez tą idiotkę" xDD

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones