PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=1377}

Musimy sobie pomagać

Musíme si pomáhat
7,4 3 824
oceny
7,4 10 1 3824
8,5 4
oceny krytyków
Musimy sobie pomagać
powrót do forum filmu Musimy sobie pomagać

Arcydzieło

ocenił(a) film na 9

Z jeden z najlepszych filmów, jakie w życiu widziałem

ocenił(a) film na 10
Jayaman

Bardzo dobra produkcja , Film świetnie zrealizowany , bardzo dobra gra aktorska No nic nie mogę zarzucić tej produkcji . Film mnie wciągnął i nie mogłem się doczekać co będzie dalej plus ciekawe zakończenie filmu Zasłużona 9! Pozdrawiam

WegierskiAzbest89

niesamowity! Na pewno najlepszy o drugiej wojnie - moim zdaniem. Ani Polacy, ani Amerykanie nie nakręciliby z takim wyczuciem, i w taki sposób tak dobrego filmu.

ocenił(a) film na 8
malgorzata_9

Zgadzam się z Małgorzatą ,że w Polsce nie powstałby taki film. Zastanawiałam się nad tym dlaczego Czesi potrafią być wyrozumiali dla słabości ludzkich , nie epatują patosem . Doszłam do wniosku ,że wynika to chyba z faktu , że są małym narodem , który przetrwał własnie dlatego ,ze członkowie tej nacji prezentowali takie postawy jakie pokazano w filmie. Polacy mieli by problem z ich akceptacją,u nas nie szanuje się woli przetrwania ,lecz styl w jakim się żyje i umiera.

ruda_42

Czytałem, że Czesi w średniowieczu byli jednymi z najbardziej bitnych narodów w Europie. Ale tak często brali udział w różnych awanturach, że aż niewielu ich zostało, i to tych z genami rozsądku, a bitni awanturnicy wyginęli. W ten sposób powstał bardzo specyficzny naród, gdzie rozsądek i zrównoważenie psychiczne nie są uważane za wadę. Przydałoby się naszym rodakom coś takiego. Czasem warto uczyć się na cudzych błędach. A film wspaniały.

ocenił(a) film na 10
Jayaman

Piękny film ... na wesoło jak i na smutno , wciągający jest niesamowicie. Warto obejrzeć tak dobry film.

Goldencar

Niektórzy z was pewnie nie wiedzą, ale niebawem puszczą ten film na TVP2, co jest sporym zaskoczeniem bo dawno w TVP nie widziałem starych Czeskich filmów, jak już to te Czechosłowackie jak 2 lata temu w wakacje co puszczali. Emisja 24 lutego, na TVP2 o 22:15

ocenił(a) film na 10
pazdziollo99

Aktualnie w tvp to puszczają 16 seriali o Piłsudskim ....

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones