PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=1377}

Musimy sobie pomagać

Musíme si pomáhat
7,4 3 824
oceny
7,4 10 1 3824
8,5 4
oceny krytyków
Musimy sobie pomagać
powrót do forum filmu Musimy sobie pomagać

film, przecudnej urody, Jan Hrebejk jest moim ulubionym reżyserem, a ten film spośród wszystkiego, co z jego filmów obejrzałam ( a jest tego sporo)jest wg mnie bezsprzecznie najlepszy.

ocenił(a) film na 10
fiolet11

Zgadzam się. Duży szacunek dla Hrebejka, Jarchovskiego i całej ekipy. Film godny polecenia i zmuszający do refleksji. Wspaniale współgrająca muzyka ! Podziwiam czeskie kino.

apocwiar

Ha,ha,jeśli chodzi o współgrającą muzykę to nie za bardzo się zgodzę:)Film o Wojnie,Żydach i takich czasach,a śmiałam się na nim jak na najlepszej komedii.Genialny!A muzyka też mnie bawiłą bo w smutnych momentach w których powinien nastąpić patos leciała muzyka wesoła i pogodna:)zupełana odwrotność niż amerykańskie filmy!Coś wspanałego!:)

marcia7_fw

Moja ukochana scena to piknik Horsta i pani Polivkowej. Na początku lekka, sielska, a potem istny horror! Świetnie zagrany, wzruszający film. Jak to u Czechów - bezpretensjonalne kino na wysokim poziomie.

cwaj

a co jeszcze polecacie tego reżysera? Musime se pomahat - NIESAMOWITY

malgorzata_9

Horem padem i Pelisky - koniecznie!!!

ocenił(a) film na 8
malgorzata_9

Horem Padem mnie nie porwał, a Pelisky nie widziałem, ale koniecznie to musisz zobaczyc Nevinnost i Ruze Kawasakiho, dodatkowo Libanki i Medvidek jako nieco lżejsze ale też dające do myślenia.

ocenił(a) film na 8
malgorzata_9

Polecam film: Nauczycielka

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones