PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=30641}

My, dzieci z dworca Zoo

Christiane F. - Wir Kinder vom Bahnhof Zoo
7,3 46 941
ocen
7,3 10 1 46941
My, dzieci z dworca Zoo
powrót do forum filmu My, dzieci z dworca Zoo

Genialne kino, niemniej jednak bardzo żałuję, że nie przeczytałam najpierw książki. Tak czy siak, przyznać muszę, że film wyjątkowo dobrze obrazował książkę. Obejrzałam go pierwszy raz kilka lat temu i z chęcią do niego wracam. Za każdym razem wbija w fotel. Wstrząsający i piękny.

ocenił(a) film na 7
Szalokapel

Polecam więc "Pozwól mi upaść" ("Lof mér að falla") skandynawski, też na faktach, z pięknym tytułowym utworem w wykonaniu ZOE. Obejrzysz daj znać - czy trafiłem z wyborem propozycji. A jeśli nie widziałaś, to równie dobre (dla mnie bdb.) są: "Drugstore Cowboy" i np. "Candy".

ocenił(a) film na 10
So_What22

Och. Dziękuję bardzo za propozycje. Już je sobie zapisuję. I z chęcią przygarnę ich więcej.
"Candy" oglądałam. Bardzo dobry.

ocenił(a) film na 7
Szalokapel

Cieszę się, że mogłem pomóc i dzięki za expresową odpowiedź. Z bdb., ale znacznie lżejszych filmów. polecam w tejże tematyce (dla mnie 9/10) "Spun" ze znakomitym soundtrackiem i świetną obsadą, a z cięższych naszej produkcji "Że życie ma sens".

ocenił(a) film na 10
So_What22

Dziękuję bardzo, zapisane. Będę katować w weekend. Miłego dnia.

ocenił(a) film na 7
Szalokapel

Dzięki nawzajem! Po obejrzeniu daj znać czy trafiłem w Twój gust. Jak tak, a zechcesz, to. podpowiem Ci następne tytuły!Obecnie "trawię" "Czernobyl strefa wykluczenia" - obejrzałem, ale wciąż "tam jestem".; świetny rosyjski serial ze znakomitym soundtrackiem! Na cda są 2 sezony "3" niestety po polsku nie ma, póki co...

ocenił(a) film na 10
So_What22

Robiłam przymiarkę do Czarnobyla, kilka odcinków obejrzałam. Ciekawy. Dziękuję. :)
Od siebie mogę polecić "Code blue", choć to bardzo mocny i dość miażdżący film.

ocenił(a) film na 7
Szalokapel

Dzięki za polecenie. Na razie jednak "Code blue" nie obejrzę, bo faktycznie "ciężki kaliber" i mocno dołujący (jak wynika z tego co napisałaś i z postów na forum).

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones