PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=7931}
7,6 15 742
oceny
7,6 10 1 15742
6,7 10
ocen krytyków
My Fair Lady
powrót do forum filmu My Fair Lady

Nie znosze musicali a jednak z czystym sercem daje 8/10 Warto obejrzec

ocenił(a) film na 9
gregir

ja spokojnie mogę "znieść" ten gatunek filmowy, ani nie jestem jego wielbicielką, ani też nie skreślam go od razu, a ten film wyróżnia się zdecydowanie - jest fenomenalny! bardzo go lubię... zawsze chętnie oglądam przy nadarzającej się okazji... humor, podkreślany doskonałą grą aktorów, to według mnie główny atut tego filmu

ocenił(a) film na 8
bruce1940

Zgadzam się, film jest bardzo dobry i naprawde miło się go ogląda, ale tylko dzieki jak zawsze cudownej Audrey która wciela sie w postać Elizy ;) Mogę nawet pokusic się na stwierdzenie że to własnie w "My Fair Lady" Audrey pokazuje pełnię swoich aktorskich możliwości, szczególnie w pierwszej połowie filmu gdy jest jeszcze nieokrzesaną dziewczyną z ulicy :) Cudownie zagrana rola. Ogólnie film oceniam na 8/10

ocenił(a) film na 9
pr1nce7

audrey to aktork wszech czasów a my fair lady to kapitalny film 9/10

gregir

Ja w sumie też nie przepadam za musicalami, ale jest kilka które oglądałem z przyjemnością ("Chicago", "La la land", "Hair", "Jesus Christ Superstar"). Próbowałem obejrzeć i ten, ale mniej więcej po godzinie zrezygnowałem.

Stąd moje pytanie - czy dalej ten film jakoś się poprawia, albo może następuje w nim jakaś ciekawa wolta fabularna? Przełączyłem jakoś chwilę po tym jak ojciec Audrey przyszedł pierwszy raz do profesora po piątaka, a ten stwierdził że dałoby się z niego zrobić polityka. Do tego momentu humor i piosenki mnie nie porwały, a fabuła kojarzyła mi się z bardziej siermiężną wersją "Pretty woman", jednak przy tej liczbie i randze nagród trudno przejść obojętnie.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones