PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=727110}

My Little Pony. Film

My Little Pony: The Movie
6,6 3 132
oceny
6,6 10 1 3132
6,0 5
ocen krytyków
My Little Pony. Film
powrót do forum filmu My Little Pony. Film

Film posiadał piękną cudowną animację, piosenki i muzykę. Lekka i fajna odskocznia od samego serialu. Zapewne nie będzie miała dużo związku z następnymi sezonami serialu ale taka natura odskoczni. Fabuła - cóż... czego można się spodziewać po filmie skierowanym tak czy owak do młodszej widowni? Nowe gatunki przedstawione w filmie takie jak kuco-syreny można było się spodziewać że będą między innymi podstawą do sprzedawania zabawek przez Hasbro - reklamy przed filmem pewnie wykonały swoją robotę w umyśle dzieci. Tak czy owak - mimo tego faktu i tak zostały zrealizowane fajnie i porządnie. Fajnie było bliżej poznać coś spoza samej Equestrii :) Co więcej mogę powiedzieć by nic nikomu nie zaspoilerować? Jedyny problem tego filmu była przewidywalność oparta o wzory widziane w innych bajkach. Ale to też również taka natura. Trudno wymieniać minusy w czymś co nie jest skierowane do Ciebie. Mnie jako brony'emu się osobiście podobał. Jak już napisałem piosenki niczego sobie - nawet teraz słucham jednej z nich pisząc to. Animacja płynna i dające uczucie trójwymiarowości. :D
FILM: 9 / 10

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones