Point Break

2 godz.
7,1 38 505
ocen
7,1 10 38505
7 973
chce zobaczyć
7,1 10
ocen krytyków
{"rate":7.1,"count":10}
{"type":"film","id":7967,"links":[{"id":"filmWhereToWatchTv","href":"/film/Point+Break-1991-7967/tv","text":"W TV"}]}
powrót do forum filmu Na fali
  • Hlasko ocenił(a) ten film na: 10

to ogromny sentyment, zawsze do niego wracam z myślą, że te lata beztroski już nie wrócą, w sumie nie wiem czemu ten film tak wpisał mi się w pamięć

• OmniModo ocenił(a) ten film na: 9

Hlasko W sumie ja też nie wiem, ale jak go obejrzałem po raz trzeci , po 15 latach od premiery i nadal z wielkim zainteresowaniem, to zrozumiałem, że moja początkowa ocena 8/10 musi zostać podniesiona oczko wyżej. Realizacja filmu ma wiele minusów, ale jeo przesłanie nadal aktualne.

• Hlasko Oglądając ten film zimą zawsze wyczekuję lata.

• Hlasko Bo to coś, o co dzisiaj coraz trudniej - tzw. DOH, czyli Dobrze Opowiedziana Historia.
    Przy tym świetnie sfilmowana, z fajnym, dobrze dopasowanym soundtrackiem i wszystkim, co się składa na tzw. Klimat.

I nie jest tego w stanie zniweczyć parę wpadek, oraz typowych dla kina akcji podkoloryzowań.

• Hlasko tez tak mam z paroma filmami, jak np. Adwokat Diabła, czy Polski film Słodko Gorzki. Były czasy beztroski, inne i nie wroca, teraz jest inaczej, jestesmy strasi ale czy dla mlodych lepeij? pewnie mimo wszystko tak

• spartanix ocenił(a) ten film na: 9

Hlasko Dla mnie ten film ma jakiś magiczny klimat wolności, czegoś nie osiągalnego dla mnie niestety.. Wspomnienia, młodość mam sentyment do tego filmu...

• Tonybest ocenił(a) ten film na: 10

spartanix To tak jak ja...

• Tonybest ocenił(a) ten film na: 10

Hlasko To mam tak samo. Jeden z moich ulubionych. Do tego młody Keanu, i Patrick w świetnej formie... wspomnień czar

• dannyboi ocenił(a) ten film na: 8

Hlasko Czasy VIDEŁO :)

• użytkownik usunięty ocenił(a) ten film na: 8

Hlasko Mam tak samo :-) Co kilka lat robię powtórkę i magia ciągle ta sama.