PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=7967}

Na fali

Point Break
7,1 40 207
ocen
7,1 10 1 40207
7,1 12
ocen krytyków
Na fali
powrót do forum filmu Na fali

Dla mnie ten film

ocenił(a) film na 10

to ogromny sentyment, zawsze do niego wracam z myślą, że te lata beztroski już nie wrócą, w sumie nie wiem czemu ten film tak wpisał mi się w pamięć

ocenił(a) film na 9
Hlasko

W sumie ja też nie wiem, ale jak go obejrzałem po raz trzeci , po 15 latach od premiery i nadal z wielkim zainteresowaniem, to zrozumiałem, że moja początkowa ocena 8/10 musi zostać podniesiona oczko wyżej. Realizacja filmu ma wiele minusów, ale jeo przesłanie nadal aktualne.

Hlasko

Oglądając ten film zimą zawsze wyczekuję lata.

Hlasko

Bo to coś, o co dzisiaj coraz trudniej - tzw. DOH, czyli Dobrze Opowiedziana Historia.
Przy tym świetnie sfilmowana, z fajnym, dobrze dopasowanym soundtrackiem i wszystkim, co się składa na tzw. Klimat.

I nie jest tego w stanie zniweczyć parę wpadek, oraz typowych dla kina akcji podkoloryzowań.

Hlasko

tez tak mam z paroma filmami, jak np. Adwokat Diabła, czy Polski film Słodko Gorzki. Były czasy beztroski, inne i nie wroca, teraz jest inaczej, jestesmy strasi ale czy dla mlodych lepeij? pewnie mimo wszystko tak

ocenił(a) film na 9
Hlasko

Dla mnie ten film ma jakiś magiczny klimat wolności, czegoś nie osiągalnego dla mnie niestety.. Wspomnienia, młodość mam sentyment do tego filmu...

ocenił(a) film na 10
spartanix

To tak jak ja...

ocenił(a) film na 10
Hlasko

To mam tak samo. Jeden z moich ulubionych. Do tego młody Keanu, i Patrick w świetnej formie... wspomnień czar

ocenił(a) film na 8
Hlasko

Czasy VIDEŁO :)

użytkownik usunięty
Hlasko

Mam tak samo :-) Co kilka lat robię powtórkę i magia ciągle ta sama.

Hlasko

Pewnie dlatego, że te lata beztroski już nie wrócą :3