PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=7968}

Na granicy

The Border
6,4 1 244
oceny
6,4 10 1 1244
Na granicy
powrót do forum filmu Na granicy

Niezmiernie zdziwiony jestem, bowiem rzadko mi się zdarza, żeby wyraźnie niedopracowany i niechlujny film tak bardzo mi się podobał. Działanie bohaterów często bardzo słabo umotywowane. Regularne pielgrzymki Meksykanów za granicę prezentują sie prawie idiotycznie, ale film jest co najmniej uroczy. Zasługa tego chyba postać grana przez Nicholsona. To ktoś kogo widz będzie zawsze lubił. Prawy, uczciwy, dobry i jednocześnie twardy i zagubiony. Piekne jest to, że ten człowiek pośród brudu jaki go otacza stara się znaleźc coś pięknego. Coś, po czym jak mówi poczułby sie w końcu dobrze. Podobał mi się film!

ocenił(a) film na 6
Harry

A kto jest wykonawcą??

ocenił(a) film na 6
Buker7

Czy to jet ta piosenka z napisów końcowych??

ocenił(a) film na 7
Buker7

Jesli się nie mylę wykonawcą jest Willie Nelson, a kawałek nazywa się "Across the borderline"

ocenił(a) film na 7
El_Payaco

Oj przepraszam Freddy Fender a nie Willie Nelson, ale tytuł taki sam. Poza tym piosenka z początku i z końca to ten sam utwór. Kawałek został napisany specjalnie do tego filmu a autorami są: Ray Cooder, John Hiatt i Jim Dickinson. Pozdrawiam

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones