PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=816979}

Na noże

Knives Out
7,7 171 465
ocen
7,7 10 1 171465
7,7 54
oceny krytyków
Na noże
powrót do forum filmu Na noże

Byłam na nim dzisiaj w kinie i muszę przyznać że mnie nie zachwycił. Więcej rzeczy mi się nie podobało niż podobało więc zacznę od tego co mi się podobało:
1 Sam pomysł na morderstwo super bogacza który jest autorem kryminałów jest pomysłowy.
2 Dwie fajnie zagrane postacie czyli postać Plummera i jego pokojówka.
3 Pokazanie prawdziwych ludzkich charakterów i to jacy potrafią ludzie być zachłanni jeśli chodzi o pieniądze, i pokazanie tych rodzinnych brudów.
Teraz rzeczy które mi się nie podobały:
1 Postać detektywa czyli Craiga nie była wyrazista i nie miała tego czegoś w sobie co ma postać Sherlocka Holmesa. Co prawda Craig był sympatyczny ale według
mnie nie pasuje na detektywa.
2 Brak morderstwa (to jest bardzo dużą wadą).
3 Mało śmiesznych scen (film jest reklamowany jako komedio kryminał).
4 Dialogi detektywa kiedy główkował (gadanie do siebie w aucie i w finale)
5 Pogmatwany scenariusz czyli najpierw kłamstwa członków rodziny i ich problemy z ojcem, teściem lub dziadkiem są nam nasuwane jako motyw zbrodni a okazuje sięże wcale morderstwa nie było a Plummer popełnił samobójstwo.
Jest to oczywiście moja subiektywna opinia :)

ocenił(a) film na 8
Natalis_Elisabeth6002

też myślę, że nieciekawa ta intryga i jest większy smaczek jak jest morderca

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ocenił(a) film na 5
metallonica

Przykro mi że zaspojlerowałam ci film ale nie uważam że zasłużyłam sobie na takie epitety od ciebie. Niestety nie pójdę za twoją radą i nadal będę się udzielać :)

Natalis_Elisabeth6002

Nie "epitety" tylko diagnoza - oba terminy są stosowane w psychiatrii, zachęcam do lektury. A najlepszym potwierdzeniem tej diagnozy jest fakt, że WCIĄŻ nie oznaczyłaś spojlera, mimo, że minęło ile? 4? 5 godzin? Więc nie gadaj, że Ci przykro, bo to nieprawda i jesteś zwykłym trollem, którego tu nie powinno być.

ocenił(a) film na 5
metallonica

Czy ktoś kto lubi oglądać filmy i dawać oceny obejrzanym filmom od razu musi być trollem? Nie martw się, nie gniewam się.

Natalis_Elisabeth6002

Po prostu oznacza ten spojler i nie psuje nikomu więcej okazji na normalne obejrzenie filmu, upośledzona jesteś całkiem, serio.

użytkownik usunięty
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
użytkownik usunięty
metallonica

No dobra ale to nie znaczy zeby tak obrazac ludzi pani mądrzejsza

ocenił(a) film na 5
metallonica

Glelowi chodziło o twój brak kultury wyzywając mnie. Przykro mi że teraz on spotkał się z twoim brakiem kultury.

użytkownik usunięty
Natalis_Elisabeth6002

Piszę się: gglelowi

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
użytkownik usunięty
Alex_Tyler

Wzajemnie.

metallonica

Banować to powinno się właśnie takich, jak ty, a co pokazuje dobitnie to twoje zdanie:" Za dwie godziny idę do kina, bo już mam kupione bilety, ale powinnaś mi oddać tę stówę za swoją głupotę."Chwalić się, że zakupionymi biletami, a włazić w komentarze, to nic innego, jak wyższa szkoła absurdu.I kto tu głupotą/durnotą popisał się :) :) :)  
PS. I jeszcze "stówka" za bilety - chyba w kinie w Londynie :D

ocenił(a) film na 7
pawelk1504

Nie wpadłeś, że może szła ze znajomymi i im stawiała bilety?

Natalis_Elisabeth6002

Proszę oznaczyć wątek jako SPOILER.
W przeciwnym razie zgłoszę temat jako naruszenie regulaminu. To jest ewidentne psucie ludziom sensu, i naprawdę przykro mi ze nie czujesz przez to wstydu.

ocenił(a) film na 5
Venetia

Zwyczajny ludzki błąd. Kiedy to pisałam dwa dni temu o tym nie pomyślałam, (jestem na Filmwebie od dwóch tygodni) i popełniłam błąd. Musiałam się naczytać nie zbyt miłych komentarzy (które pewnie przeczytałaś), i oznaczyłabym spoilera gdybym wiedziała jak.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ocenił(a) film na 5
Alex_Tyler

Albo nie obeznana, Krynico Mądrości :)

użytkownik usunięty
Alex_Tyler

Przypominasz mi jednego gościa. Wchodził na forum filmwebu i zaczął obrażać ludzi? Wiesz jak skończył? Zgłosiłem jego wszystkie posty, napisałem maila na pomoc@filmweb.pl i zgłosili mu konto. Kto wie, może ciebie też to spotka?

Venetia

Dyskusja z autorką spojlera przypomina zapasy ze świnią w błocie. Po pewnym czasie orientujesz się, że świni się to podoba. Trzeba ją zgłosić i już.

ocenił(a) film na 5
metallonica

Jak już pisałam nie gniewam się na ciebie. Piszesz komentarze pod wpływem emocji tak jak większość ludzi. Nie znam cię i nie wiem jaką jesteś osobą, ale czytając twoje komentarze wydajesz się być osobą która nie lubi kiedy ktoś się ciebie nie słucha i nie idzie za twoimi radami.

ocenił(a) film na 7
użytkownik usunięty
metallonica

Usuń konto.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
użytkownik usunięty
metallonica

Mam do ciebie prośbę albo po kultularnemu wypier*olisz z filmweba, albo napiszesz maila na adres pomoc@filmweb.pl żeby ci konto usunęli, ok?

użytkownik usunięty
Venetia

Przepraszam bardzo ale jak wchodzi się na temat który napisała Natalis_Elisabeth6002 to pisze "Uwaga Spoiler! Ten temat może zawierać treści zdradzające fabułę."

ocenił(a) film na 8

No teraz już tak ale wcześniej nie było oznaczone

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones