PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=375640}

Na pewno, być może

Definitely, Maybe
6,9 68 337
ocen
6,9 10 1 68337
6,2 6
ocen krytyków
Na pewno, być może
powrót do forum filmu Na pewno, być może

ja bym wybral April, chociaz nie przepadam za rudymi:D, to ona jednak swoim urokiem sprawia ze naprawde jest sliczna i piekna:)

ocenił(a) film na 7
Maciek1991

ja również April, dużo by pisać dlaczego xD

ocenił(a) film na 5
Maciek1991

no i właśnie na tym polega fenomen rudych dziewczyn nie wiedzieć czemu ale tak jest nikomu rudy sie nie podoba ale jednak coś w nich takiego jest co przyciąga. (oczywiście nie wszystkie:P)

jotubyl

a ja lubię rudych mężczyzn :)))

ocenił(a) film na 7
Maciek1991

April :)

ocenił(a) film na 8
Maciek1991

April, była inteligentna (summer i emily też), ale też miała taki... urok w sobie. Była taką... prawdziwą przyjaciółką : D Gdybym była facetem pewnie bym za nią szalała.

Maciek1991

Rachel Weisz ! Ona i tylko ona. Dla niej mógłbym iść na wojnę z Troją.

użytkownik usunięty
Maciek1991

Oczywiście, że April :)

ocenił(a) film na 9

April tylko i wyłącznie

ocenił(a) film na 8
Maciek1991

pewnie ze April , nie ma jak przyjaciółka-ukochana a pozatym April była na luzie i za to tez + ;)

użytkownik usunięty
Maciek1991

April

Swoją drogą gniotów raczej nie oglądam, ten mi się spodobał :)

ocenił(a) film na 7
Maciek1991

April ;-)


Od samego początku ją polubiłam ;-P

ocenił(a) film na 6
Maciek1991

Wyłącznie April...bez 2ch zdań!

ocenił(a) film na 8
Maciek1991

Emily . . .

ocenił(a) film na 9
Maciek1991

April niesamowita :)

ocenił(a) film na 6
Maciek1991

dostrzegam pewne podobieństwo kreacji pomiędzy panią Fisher (April) a reprezentantką pokrewnej branży ukrywającą się pod pseudonimem Nikki Rhodes ;] cóż Nabokov miał racje - uwielbiamy nimfetki :)

Maciek1991

to proste pytanie która pierwsza dobierze się do rozporka ta wygrywa

markin

Rachel Weisz bezapelacyjnie, jak ktoś nie wie na co ją stać niech obejrzy "My Blueberry nights", jest kosa i tyle.

Maciek1991

Kazda warta grzechu... April slodka, Summer ostra, Emily piekna.

ocenił(a) film na 7
Maciek1991

Bez wahania April :)

użytkownik usunięty
Maciek1991

April, ale nie przez wyglad, ale przez prostolinijnosc, otwartosc

ocenił(a) film na 7
Maciek1991

zdecydowanie April

ocenił(a) film na 8
Maciek1991

wszystkie 3 są śliczne, co się bedziemy rodrabniać :D Ale jak już trzeba by było wybrać to April głównie ze względu na charakter

Maciek1991

za dużo pisania,ale zdecydowanie April :-)

Maciek1991

April. Dlaczego - nie nalegała, nie zrobiła go w konia to Ona zawsze czekała na Niego. Tylko ruda była kobieca i naprawdę go kochała z wzajemnością.

ocenił(a) film na 6
JEJEK

To prawda. pomijając wygląd, który zawsze jest dyskusyjny, to ona jedyna czekała na niego i tylko jej było naprawdę przykro... Summer wybrała karierę bez mrugnięcia okiem - zimna i wyrachowana jeśli chodzi o karierę. Prawdziwa mama wybrała szybki romans, pewnie z tęsknoty i samotności, ale nie chciała nic naprawiać. Dopiero jak dojrzały te 2 bohaterki to coś się w nich zmieniło... A April zawsze skrycie tęskniła za Willem. Mam wrażenie, że nigdy nie wygoniła go z serca

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones