PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=510418}

Na ringu z Alim

Facing Ali
7,8 949
ocen
7,8 10 1 949
Na ringu z Alim
powrót do forum filmu Na ringu z Alim

coś pieknego 10/10

ocenił(a) film na 10

Jestem wielkim fanem pięściarstwa i dla mnie to film szczególny. Pokazuje wiele aspektów trudów z jakimi mierzą sie bokserzy. Pokazuje Alego jako postac wybitną, podziwianą przez swoich przeciwników i kochaną zarazem tragiczna. Fenomenalny obraz pokazujacy legende jednego ze sportowców ktorym zachwycał sie cały swiat. Sportowców ktorego kocha cały świat. Jego walki z Frazierem, Foremanem czy Shaversem to dzisiaj juz legenda. Perfekcyjnie zrealizowany dokument o człowieku na swój sposób wybitnym i unikalnym wyznaczającym nowe trendy w owczesnym swiecie. Daje 10

ocenił(a) film na 9
Markoss84

Jakie jeszcze byś polecił filmy z tego tematu?

ocenił(a) film na 8
mattheo

Chodzi ci o filmy dokumentalne o boksie czy generalnie o boksie?
Ja ci mogę polecić "Ali" (o Alim, którego gra Will Smith), "Za wszelką cenę" (o fikcyjnej pięściarce w reżyserii Eastwooda), "Człowiek ringu" (o Jamesie Braddocku, którego gra Russell Crowe).

ocenił(a) film na 9
Amagi

Generalnie o boksie, dokumenty już w dużej mierze przerobiłem. Dzięki za podpowiedź, dwa pierwsze znam, "Człowieka ringu" obejrzę. Co do "Alego" to Smith momentami naprawdę świetnie imituje ruchy Alego w tym filmie, widać, że świetnie się przygotował do roli.

ocenił(a) film na 8
mattheo

"Człowiek ringu" naprawdę jest godny zapamiętania, zwłaszcza scena ze zbieraniem do kapelusza. A może ze starszych- "Między linami ringu" o Rockym Graziano. No i wiadomo, jest też "Wściekły byk". I przerwana kariera Rubina Cartera w "Huraganie".

ocenił(a) film na 7
mattheo

Warto też obejrzeć stand up z udziałem Tysona. Imo swietnie sobie poradził w takiej formie, w ogole tego typu sprawa to swieza rzecz i fajnie byłoby zobaczyć wiecej tego typu "filmów"
http://www.filmweb.pl/film/Mike+Tyson+szczery+do+b%C3%B3lu-2013-698801

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones