PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=651141}
7,0 53 120
ocen
7,0 10 1 53120
4,5 4
oceny krytyków
Nad życie
powrót do forum filmu Nad życie

Film nudny,

ocenił(a) film na 3

pchany na siłę, może tak jak wcześniej ktoś pisał - nie powinien powstać.

ocenił(a) film na 8
jawor61

Co za bzdura. Rozumiem, że twoją idolką jest niejaka Przybysz, która dokonała aborcji dlatego, że miała za mały metraż. Takie filmy są potrzebne i powinny powstawać. Można się sprzeczać co do jakości, ale idea jest słuszna.

jawor61

Niestety ale zgadzam się. Film nie angażuje widza bo połowa filmu odbywa się właściwie w nudnej scenerii szpitala. Może rakowe romanse to nie moja bajka bo Szkołę uczuć też zbesztalem od A do Z.

ocenił(a) film na 9
rpd0

bzdura

ocenił(a) film na 9
MOPY

a niby gdzie sie ma odbywac w holywood ? brakuje Ci tam pana co to bicz z paisku skreci i skoczy z wiezowca ?

MOPY

na ulicach/w samochodzie/na dworze/w mieszkaniu/w dowolnym miejscu na zewnątrz

ocenił(a) film na 9
rpd0

Akcja filmu o osobie chorej onkologicznie z reguły dzieje się w szpitalu a nawet w hospicjum. Nawet nie akcja filmu ale życie.Jestem w stanie zrozumieć że nie podoba Ci sie tematyka filmu, reszty argumentów nie.

MOPY

Tu nawet nie chodzi o szpital jako miejsce. W końcu powstało już wiele dzieł które dzieją się właściwie wyłącznie w szpitalach czy zakładach psychiatrycznych. Główną bolączką tego filmu jest to że twórcy wyszli z założenia że trudny temat=ciekawy temat . Niestety nie tym razem. Nie pomogli ani papierowi bohaterowie ani niskobudżetowe scenerie. Ze względu na poruszana tematykę film niestety (o zgrozo) nie obronił się sam. Dlaczego? Przede wszystkim zabrakło porządnego wprowadzenia. Czułem się jakbym oglądał etiudę studentów filmówki a nie pełnometrażowy projekt filmowy. Temat został ledwo liźnięty. Równie dobrze to mogła być kazda inna choroba. W żaden sposób nie wpłynęło by to na film.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones