2 godz. 1 min.
7,4 54
oceny
7,4 10 54
111
chce zobaczyć
{"type":"film","id":535296,"links":[{"id":"filmWhereToWatchTv","href":"/film/Nae+Sa-rang+Nae+Gyeol-ae-2009-535296/tv","text":"W TV"}]}
powrót do forum filmu Nae Sa-rang Nae Gyeol-ae
  • Dynablaster ocenił(a) ten film na: 9

Film ten jest klasycznym melodramatem, których w Korei powstaje bardzo dużo. Jednak ten jest z wyższej półki, stawiam go na równi z "More Than Blue" i "A Moment to Remember". Wszystko za sprawą świetnie zagranych ról przez Ji-Won Ha oraz Myeong-Min Kim'a. Bardzo przyjemnie się ich ogląda. Oboje z resztą dostali w 2009 roku za ten film nagrody Blue Dragon (chyba najbardziej popularne w Korei nagrody filmowe), a Myeon-Min, także nagrodę Grand Bell na festiwalu w Busan. Co tu dużo mówić, film chyba mało popularny, a warto go obejrzeć. Oczywiście bardziej wrażliwe osoby, bez chusteczek się nie obejdą :).

PS

Jak ktoś jest chętny na polskie napisy, nich pisze na PV albo Mail: zixsm@boun.cr

• Baby_Black27 ocenił(a) ten film na: 6

Dynablaster a ja się męczyłam z angielskimi :/ no ładnie

Baby_Black27 Przynajmniej poćwiczyłaś trochę angielski, zawsze jakiś pożytek:).

• Dynablaster Masz jeszcze napisy do tego filmu ?.

D3Mania Tak. Jutro podeślę jakiegoś linka, tylko muszę je gdzieś wrzucić.

• Dynablaster Bo mam wersję z wklejonymi angielskimi napisami, mam nadzieje że Polskie napisy będą na tyle wyraźne by było można normalnie obejrzeć film. Kilka filmów już oglądałem w taki sposób, w jednych normalnie się ogląda,m a w drugich angielskie przebijają polskie.

• prowned ocenił(a) ten film na: 8

Dynablaster dobry człowieku jest szansa abym otrzymał od Ciebie napisy pl? nigdzie nie mogę ich znaleźć

prowned Mam na chomiczku. Zagadaj na priv, albo na maila. Jak tam wolisz.

• prowned ocenił(a) ten film na: 8

Dynablaster Piękny film, bardzo dziękuję za napisy.