PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=137687}

100 Days with Mr. Arrogant

Nae Sa-rang Ssa-ga-ji
6,5 1 672
oceny
6,5 10 1 1672
Nae Sa rang Ssa ga ji
powrót do forum filmu Nae Sa-rang Ssa-ga-ji

Witam, szukam filmu, który to jeszcze miałem na dysku, przed tym jak padł (2TB;/).

Film opowiada historię koleżanki, bądź osoby pracującej u kobiety, do której ma przylecieć "chłopak". Ta ma go odebrać z lotniska, i trochę go odwlec od przybycia na miejsce. Oczywiście po drodze maja dużo różnych ciekawych przeżyć, i jak nie trudno się domyślić coś między głównymi bohaterami zaczyna się dziać... Pamiętam, że jechali z lotniska samochodem Chrysler PT Cruiser (kolor samochodu szary capucino). Wiem, że na końcu okazało się, że ten chłopak jest jakimś wpływowym kolesiem. Sorki, ale dawno go oglądałem, a mam ochotę se go przypomnieć. Film raczej koreański.. Temat zamieszczę pod kilkoma filmami, i może natrafię na osobę która kojarzy taki film. Z góry dziękuję za podpowiedzi. A dla innych jak ktoś odpowie to polecam film.

ocenił(a) film na 9
GumisioweOczy

I jak tam znalazłaś? W sumie obejrzałabym. :P

ocenił(a) film na 10
Rozalia12

Cześć, znalazłem i mam go już w swoich zbiorach, jest to film Surprise Party z 2002 roku. Link do Filmweb

http://www.filmweb.pl/film/Seopeuraijeu-2002-182377

Zapamiętałem, że film koreański, i samochód jakim śmigali, bo to moje zastępcze autko na miejskie wojaże hehe, ale film polecam. Choć od tego czasu dużo fajnych ba fajniejszych oglądałem, to jednak ten film należy do takich co można co jakiś czas go sobie obejrzeć.. :D Wszystkiego Naj na Nowy rok, Tobie i innym userom Filmweb'a ;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones