PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=874065}

Najgorszy człowiek na świecie

Verdens verste menneske
7,3 38 245
ocen
7,3 10 1 38245
7,8 45
ocen krytyków
Najgorszy człowiek na świecie
powrót do forum filmu Najgorszy człowiek na świecie

Nie mam pojęcia skąd taka kategoria. Uwaga dla wszystkich, którzy oczekują lekkiego i przyjemnego filmu - to nie jest komedia romantyczna! To nawet nie jest komediodramat - tylko po prostu dramat. Film momentami przydługi, ale dość ciekawy, z tym, że raczej smutny w moim odczuciu. Nie zaśmiałem się ani razu.

ocenił(a) film na 8
Fizykolarz

W przeciągu ostatnich 365 dni tylko ten film i "Babyteeth" emocjonalnie mnie poturbowały, a obejrzałem sporo. Świetne kino.

użytkownik usunięty
Latzky

Polecam "Odkupienie" z 2021, jeśli jeszcze nie widziałeś.

Latzky

Uwielbiam BABYTEETH!

ocenił(a) film na 8
Latzky

Jak dla mnie sam film może nie wybitny, ale ogólnie temat, fabuła poruszają takie kwestie, że pewnie wiele osób miało podobne odczucia do moich. Mianowicie, wyszedłem z kina z płaczem. Nie dlatego, że film był taki dobry i wzruszający. Dlatego, że te historie przypominały mi sytuacje i związki z mojego życia. Nagle zalewają Cię wspomnienia i wiesz, że to już nie wróci. Wiem, że nie można żyć przeszłością, ale czasem ona sama do nas wraca. Dlatego moja ocena jest wysoka, ponieważ bardzo mało jest filmów które potrafią wywołać takie emocje.

ocenił(a) film na 5
Fizykolarz

dokladnie. Ten film jest mega ciężki,tymczasem wystarczy kilka komicznych smaczków by krytyka wrzuciła obraz do szufladki komedia romantyczna.Może zaważyły kwestie sprzedażowe? w każdym razie walentynkowe kino toto nie byĺo i wyszliśmy z kina z niezłym kacem

ocenił(a) film na 5
Fizykolarz

i smutny był ten film,o tak

Fizykolarz

Film jeszcze przed mną, ale od razu wiedziałam że kategoria komedia romantyczna to błąd.

Fizykolarz

gdzie zobaczę film online za free?

ocenił(a) film na 8
Latzky

A cala nazwa str jak brzmi?

ocenił(a) film na 8
Weronka90

www.google.pl

Latzky

Nie ma takiej str i napisz normalnie a nie dziwnymi skrotami

Weronka90

Jak chcesz kraść to idź gdzie indziej... za darmo to boli gardło

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
danny_ocean

a dokładna str to jaka?:)

ocenił(a) film na 8
Weronka90

https://pirate-proxy.pw/description.php?id=56181556

danny_ocean

Dzieki a to bezpieczna str a nie zaden spoiler?

ocenił(a) film na 6
Weronka90

Chyba nie bardzo znasz znaczenie słowa "spoiler"... W każdym razie, tak, ta strona jest bezpieczna.

leles

Pytam by nie wdarl sie na kompa czy telefon zaden wirus

danny_ocean

Tylko pod tym linkiem filmu nie ma i otwieraja sie same spoilery i reklamy

ocenił(a) film na 7
Weronka90

I bardzo dobrze!!!

danny_ocean

Prosze o link z filmem a nie reklamami bo na tej stronce zadnego filmu nie ma

ocenił(a) film na 8
Weronka90

To jest torrent, musisz mieć program do pobierania torrentów. Tego filmu nie znajdzie się "luzem" jak na cda bo jest zbyt nowy a na zagranicznych torrentach filmy są wcześniej bo premiera była dużo wcześniej niż u nas w Polsce. Polecam Utorrent - wpisz w google, pobierasz instalujesz i na stronie którą podałem klikasz GET THIS TORRENT nie wchodź w strony podane w opisie bo tylko zdjęcia i faktycznie mogą mieć reklamy.

danny_ocean

Akurat jestem dzis z dala od domu i wieczorem chcialam obejrzec na telefonie jakis nowy i fajny film

danny_ocean

Czy na telefon jest bezpiecznie zainstalowac ten program?

danny_ocean

Bo jak klikam get this torrent bez zainstalowanego programu to przerzuca mnie na str z reklama

ocenił(a) film na 8
Weronka90

Niestety ten program działa tylko na komputerach, na telefon nie da rady. Z tego co się orientuje to obecnie jedyny sposób na ogarnięcie tego filmu ponieważ jak pisałem wyżej jest on zbyt nowy.

danny_ocean

Super rozumiem to ogladne jak wroce do domu w srode a na telefonie mozna poogladac co innego.pozdrawiam;)

ocenił(a) film na 3
Weronka90

na telefon można ściągnąć bittorrent i oglądać na VLC

izaban

a zapodasz linka?

ocenił(a) film na 3
Weronka90

No bez przesady. Jeszcze rozumiem, że ktoś nie wie, jak ściągać i oglądać filmy, bo to wymaga wiedzy, jakie programy są do tego potrzebne i jak to później obejrzeć. Ale jak już ktoś ci podaje nazwy tych apek, to wchodzisz na Play store i ściągasz. Nie jestem pewna, czy w iPhonie jest tak samo.
Torrent ściągasz np. ze strony, którą na początku podał danny_ocean.
Jak już jedyne, co was interesuje to Smartfony i nie potraficie skorzystać nawet z Google, to chociaż ogarniajcie to konkretnie, a nie też chcecie mieć podane wszystko na tacy.

izaban

trzeba sobie pomagać w potrzebie i nie dadzą tego filmu online a trzeba coś ściągać i się męczyć tylko

izaban

Można tylko po co? utorrent lepszy ale pobieranie na niezabezpieczonym telefonie plików z sieci to proszenie się o kłopoty. Poza tym jeśli będzie torrent to w oryginale, bez lektora. Trzeba sobie ściągnąć napisy a to kolejny problem do ogarnięcia na telefonie.

ocenił(a) film na 3
ReveAnge

Spokojnie można znaleźć wersję z napisami albo z lektorem pl, spróbowałabym na nitro.to. Nie za bardzo też rozumiem problem w ściągnięciu napisów.
A utorrent tak bardzo się różni od bittorrent, że trzeba się czepiać? Korzystałam z tych aplikacji z powodzeniem na telefonie. Po to one są, żeby z nich korzystać, a nie najlepiej nałożyć na telefon prezerwatywę i dbać.

izaban

Ale ja mam temat opanowany. Chodziło mi o to że ktoś nieobeznany w temacie się zgubi i sobie nie poradzi. Dla nas używanie torrentów jest banalne ale wiem z doświadczenia że są ludzie którzy nie potrafią tego ogarnąć :) Do tego ewentualnie napisy i koniec, ktoś taki leży i kwiczy bo nie wie gdzie jest :)

danny_ocean

witam gdzie znajde ten film z Polskim dublingiem bo na stronie torrment jest tylko po niemiecku odp.

FSO1500

Że co?

Fizykolarz

ano właśnie, myślałem, że to komedia.... a to mega smętny i przydługi dramat.

kogoś chyba poniosło z tymi kategoriami...

Fizykolarz

filmweb jest zieba^y

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones