PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=772700}
8,0 103 184
oceny
8,0 10 1 103184
6,2 28
ocen krytyków
Najlepszy
powrót do forum filmu Najlepszy

Nazwa utworu

ocenił(a) film na 8

Motyw muzyczny był w filmie kilka razy powtarzany. Głównie syntezator i bas, później tę samą melodię odgrywała gitara. Dodam, że to dość znany utwór, ale jakoś nazwa wypadła mi z głowy.

ocenił(a) film na 9
Sokrates

Deep Purple - Child in time
https://youtu.be/PfAWReBmxEs

ocenił(a) film na 8
shg1979

No oczywiście! Dziękuję. Aż wstyd, że nie mogłem sobie przypomnieć takiego klasyka.

ocenił(a) film na 7
shg1979

Nie przejrzałem forum i niepotrzebnie założyłem wątek z podobnym pytaniem. Oczywiście Parple, dzięki.

Treh

Jest tam jeszcze motyw instumentalny na gitarze. Co to za utwór ?

Tomasz_Zagozda

własnie co to za utwór ,który pojawia się chyba 2 albo 3 razy w filmie z gitarową solówką.

ocenił(a) film na 8
carlos_23

Niestety nie ma odpowiedzi a także chciałbym się dowiedzieć co to za motyw muzyczny bo bardzo mi się podobał.

ocenił(a) film na 9
Tomasz_Zagozda

Myślę, że chodzi Ci o Steppenwolf „Born To Be Wild” :-)

RobertW1973

Dziękuję i pozdrawiam

Sokrates

Nie dość, że film przypomina wybitnego sportowca to i muzyków. Tym większe propsy!

ocenił(a) film na 10
Sokrates

Może ktoś wie, jaki utwór leciał podczas pogrzebu, gdy Jurek wrzucił do grobu radio?

vitombre

“PAIN”
Muzyka: Olaf Deriglasoff, Paweł Derentowicz, Konstanty Szemraj, Mario Matysek, Janek Prościński
Słowa: Olaf Deriglasoff
wokal: Olaf Deriglasoff, gitary: Paweł Derentowicz, Konstanty Szemraj, gitara basowa: Mario Matysek, perkusja: Janek Prościński

Realizacja nagrań Grzegorz Lindemann Studio Malange

Utwór napisany i nagrany na potrzeby filmu

ocenił(a) film na 10
Palkosik

Dziękuję bardzo! :)

vitombre

Przepraszam zna ktoś muzykę która leci gdy Jurek czyta nekrolog swojej dziewczyny i wali do drzwi jej ojca ?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones