PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=295561}
8,1 40
ocen
8,1 10 1 40
Napoleon and Betsy
powrót do forum filmu Napoleon and Betsy

fajnie, że wystąpi zamiast Scarlett Johansson - chętnie zobaczę jak sobie radzi już nie jako Hermiona G. ;)

radex78

Ja bym wolała Scarlet Johansson, Emma jest beznadziejna nie lubie jej... to nie ma nic wspólnego z Harry Potterem bo książkową Hermionę bardzo lubię po prostu Watson to kicha

Izaabella

Ona świetnie pasuje do roli Hermiony i powinna mieć szanse zagrać w czymś innym. A Scarlet ma już jakiś dorobek.

Izaabella

zgadzam się z Patrycją135, Watson to kicha. Dno. A już szczególnie w roli Hermiony. Wolałabym Scarlett, to przynajmniej aktorka na poziomie. Ja tam bardzo lubię książkową Hermionę, ale na to cóś z filmu to nawet patrzeć nie mogę.

użytkownik usunięty
radex78

Kolejna rola dla Emmy - brawo! W "Baletkach" była całkiem niezła, miejmy nadzieję, że i w "Napoleonie" sobie poradzi :)

a czy ten film nie był już wcześniej nagrany z innymi aktOrami... tzn chOdzi mi O inna adaptacjeee... bO jak czytam recenzje tO mi sie wydaje, ze tO Ogladałam, ale nie z Emma ...

pzdzioszczola_dusia

to moze ci sie zdawalo bo ja pierwszy raz slysze o tym filmie i ze ma go grac wlasnie Emma.Ciesze sie mam nadzieje ze bedzie on ciekawszy od "Ballet Shoes" bo mimo wszystko jakos ten film nie zrobil na mnie duzego wrazenia chociaz niektore momenty a zwlaszcza kiedy byla Emma byly super ale jak miala wystepy i ogolnie to kicha.....Napoleon and Betsy bedzie lecial w polskich kinach z napisami by bylo najlepiej..kto wie kiedy????????

EmmaWatsonAdriana

No właśnie też nie mam pojęcia..;(
Wiecie martwi mnie trochę jak jest film niby, ale nie ma żadnego plakatu, ciekawostek praktycznie żadnych, żadnej daty, z aktorów to tylko Emma jest <no ale sama przecież nie zagra w tym filmie> a film ma wyjść w 2009...
Chciałabym obejrzeć ten film...
Bo powiem szczerze lubię takie historyczne jak 300, Elizabeth <tylko Złoty Wiek i na dodatek od połowy oglądałam ;( > no i jeszcze można tego wypisywać.
Księżną bym też chętnie obejrzała.
No i ciekawe co z tym filmem..<???>

Vendetta_

szkoda że tak pużno 2100r
ale pszeciesz emma kreci HP7 to narazie nie ma czasu nagrywać co innego

pawelg307

No rzeczywiście 2100 rok to bardzo późno ciekawe czy ona dożyje.

"W baletkach była całkiem niezła"
Taaaa...

radex78

macie moze zwiastun tego filmu bo nie moge znalesc

doris18doritta

ten film chyba nie powstanie:///

gemma_92

właśnie miał być od 2009 i tak przekładają.

Galandriela

Ciekawe jak sobie poradzi w tej roli, nie mogę sie doczekać, i coś mi się wydaje, że się nie doczekam..
Bez kitu, te całe przekładanie mnie wkurza, jak nakręcą już ten film to im chyba Oscara osobiście wręczę!! ;DD

radex78

dla mnie Scarlet się nie podoba. Emma jest wspaniała jestem bardzo za nią i mam nadzieje że zagra w wielu filmach. nie chcę chyba nikt by nie chciał być kojarzony z jedną rolą. dla mnie osobiście mimo iż jestem wielką fanką serii HP,Emma kojarzy się z Pauline z Zaczarowanych baletek.

mysuperherojoker

Ja lubię obie. Jestem Potteromaniaczką, ale chyba Scarlett jest ładniejsza od Emmy. Ale lubienie nie ma chyba nic rzeczyw s prawie gustu

radex78

No jasne moim zdaniem Scarlett jest brzydsza od Emmy i ogólnie S.J. jakoś tak nie lubie
Ale jak większość dyskusji - kwestia gustu

Emma_Alice

Moim zdaniem też Emma jest ładniejsza. Ma taką fajną dziewczęcą urodę, a Scarlett ma bardziej urodę sexbomby czego nie lubię :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones