PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=557773}

Nawet deszcz

También la lluvia
7,1 6 517
ocen
7,1 10 1 6517
Nawet deszcz
powrót do forum filmu Nawet deszcz

tu wcale nie chodzi o relacje między XVI wieczną Hiszpanią a Indianami. jak świat światem zawsze silniejsi wykorzystywali słabszych,ludzie traktują swoich bliźnich jak,narzędzia do osiągnięcia własnych celów,korzyści. po ponad 500 latach od konkwisty współcześni przybysze niczym nie różnią się od tamtych rabusiów. no-poza jednym:tyle maja wspólnego z katolicyzmem co Palikot.

crstw70

A ja bym rzekł, że ten proces jest jeszcze starszy i sięga najwcześniejszej starożytności. A każda jedna religia w rękach nieczystych ludzi to zawsze najgorsze narzędzie. Bo zawsze usprawiedliwi ich nieczyste czyny.

Cobra_Choke

zgadzam się, nie ważna wiara i w co wierzymy, mamy być dobrymi Ludzmi, jestem Katoliczką, ale przestałam i nie wierzę w Kościół czyt Kler, i jestem lepszym czyt. dobrym Człowiekiem od niejednego Katolika czyt Bóg jest wszędzie, nie potrzeba Sekty czyt, Kler Film mocny, dobry ( a tak , polecam film fabularny " Luter ", czy to nie Kler jest Hipokrytą, kiedyś Papież miał, Żonę, Kochankę, Dzieci czyt, wszystko robią aby im było dobrze, dla własnych zysków i lepszego czyt. łatwego, przyjemnego życia

ocenił(a) film na 9
baska1969

basko1969, zastanów się przez chwilę nad słowami, których użyłaś. Jeśli jak twierdzisz jesteś katoliczką, to w co wierzysz? w ludzi, czy w Boga-Jezusa Chrystusa? Jeśli znajdziesz odpowiedź, to reszta słów jest tylko powtarzaniem za tymi, co Boga nienawidzą.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones