My Name Is Khan

2 godz. 45 min.
7,7 34 109
ocen
7,7 10 34109
15 447
chce zobaczyć
{"rate":6.0,"count":3}
{"type":"film","id":462544,"links":[{"id":"filmWhereToWatchTv","href":"/film/My+Name+Is+Khan-2010-462544/tv","text":"W TV"}]}
powrót do forum filmu Nazywam się Khan
 • Czy tylko ja mam wrażenie, że opis filmu niezbyt oddaje jego charakter? Długo odwlekałam oglądnięcie tego filmu, bo właśnie opis niezbyt mnie zachęcał. Nie tak opisałabym, o czym opowiada ten film, no chyba że chodziłoby o dalszą część filmu, bo właściwie jej ten opis dotyczy.
  Nie wiem czy nie za bardzo pogmatwałam o co mi chodzi, ale może zrozumiecie :)

 • lolcarolinee nie tylko Ty ! Zgadzam się całkowicie ! SPOJLER Nie chodziło przeciez o nie go; on chciał to powiedzieć ze względu na Mandirę i Sama :( A z opisu wynika jakby mu chodziło tylko o to, by oczyścić swoje imię. Dla siebie.

 • Justokles no właśnie,
  'posądzony o terroryzm postanawia spotkać się z prezydentem USA, by osobiście wyjaśnić mu nieporozumienie'
  tak, został posądzony o terroryzm, ale jak zaznaczyłaś, chciał spotkać się z prezydentem, żeby móc wrócić do Mandiry, nie rozumiał zbyt dobrze jak funkcjonuje świat, więc wątpię, żeby zależało mu na wyjaśnianiu nieporozumienia, nie było dla niego ważne co myślą o nim inni :)
  zresztą spotkać się z prezydentem chciał jeszcze zanim został posądzony o terroryzm

 • Estivo ocenił(a) ten film na: 10

  lolcarolinee no dodatkowo zaznaczając, że o terroryzm został posądzony w sumie pod koniec filmu. Ogólnie to film świetny. Uwielbiam Kajol i Khan'a.

 • Estivo najlepsza filmowa para Bollywódzka, z akcentem na filmowa ;-)

 • lolcarolinee I ten nietrafny opis przez lata zniechęcał mnie do tego filmu. A okazuje się, że chodzi o coś innego. Chociaż to strasznie długi film (zwykle nie mam koncentracji na więcej niż 1h20), ale bardzo dobrze się go ogląda. Dobrze, że w końcu się zdecydowałam.