PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=636468}
6,5 1 292
oceny
6,5 10 1 1292
New Kids Nitro
powrót do forum filmu New Kids Nitro

Film totalne dno i porażka

użytkownik usunięty

Film jest bez sensu,scenariusz filmu jest bez sensu.Ten film nie jest ani śmieszny ani straszny, za to jest totalnie głupi.Gdyby byłą ocena 0 dałbym taką a tak wystawiłem temu filmowi ocenę 1 choć na pewno nawet na jedynkę nie zasługuje.

ocenił(a) film na 8

Ahh uwielbiam czytać wupociny pseudintelektualistów szukających sensu z holenderskiej komedii :D

użytkownik usunięty
kogut1986

kogo nazywasz pseudintelektualistą pseudintelektualisto ? :D

jak dla mnie film bomba jak pierwsza cześć
ale każdy lubi to co che lol

dlatego polecam Ci Pianistę albo jakiś film wojenny ;)

ocenił(a) film na 10
tizek2

Hehehehe...dobre 10/10.

ocenił(a) film na 8

No i wyszedłeś na kretyna. Kolega kogut, krótko i sensownie wszystko ci wytłumaczył.

użytkownik usunięty
JizzyBones

Kretynem to jesteś ty pajacu

ocenił(a) film na 8

Nie płacz synu. Zabolało? Wracaj oglądać epokę lodowcową :*

użytkownik usunięty
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ocenił(a) film na 8

Słabe gimnazjalne dissy nie ruszają Jizzy'ego. Te verlaten homo.

ocenił(a) film na 7

no.....
pewnie znasz ten ból....
Podziel sie tymi bólami na innych forach ....

ocenił(a) film na 7

obejrzyj New Kids Turbo, to dopiero będziesz w szoku że Nitro to sequel :)

jestes idota bez gustu filmowego to tak samo jak bys powiedzial ze chlopaki nie placza to hujowy film ! pomysl !

jesteś masochistą ????od samego początku widać co to za shit .Jak nie pasi wyłączasz .Ty albo lubisz się katować albo wstyd ci przyznać że się podobało.

terron

Co wy oczekujecie od takiego filmu?? że ma dorównać poziomem do najlepszych produkcji Spilberga??! Nie o to w tym chodzi.. Inteligentni ludzie potrafią śmiać się z siebie i zarówno mają dystans do swojej osoby, dlatego potrafią zrozumieć, że taki film nie powinno traktować się serio, a z przymrużeniem oka.. Każdy ma inny humor i nie powinno się tego krytykować.

Zendi

Oczywiście że każdy ma inne odczucia względem humory ale po co oglądać coś na siłę .Jak mi nie pasuje wyłączam a nie siedzę i później wylewam żale że się nie podobało .

terron

Zgadzam się z Tobą w 100%. Ja też jak mi się coś nie podoba to wyłączam.

ocenił(a) film na 7

Żeby zrozumieć ten film trzeba znać holenderski bo tłumaczenie jest denne !!!! W ogóle jest źle film przetłumaczony !!

ocenił(a) film na 7

Po drugie trzeba obejrzeć cały serial New Kids potem komentować nie masz bladego pojęcia o tym filmie i serialu a gadasz! Verrekte mongol!!!!Wat een kut!!!!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones