PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=108983}
5,6 17 384
oceny
5,6 10 1 17384
New York Taxi
powrót do forum filmu New York Taxi

rasizm

ocenił(a) film na 5

dlaczego "Czarni" w filmach obrażają "Białych"? Dlaczego "Czarny/a" może w komedii jechac po "Białych" a w drugą stronę to już przegięcie kodeksu i rasizm. W Taxi było kilka tekstów które mnie zniesmaczyły. btw, Film słaby; strata czasu.

ocenił(a) film na 4
przemyslaw18

"Jak na osobę, która próbuje obrażać innych"

A to jest obrażanie? Czy może zapytanie, z kim mam do czynienia? Jakbym chciał obrażać to bym obrażał. Ale to takie... tanie.

ocenił(a) film na 1
shamar

Słowo "tolerasta" ma zabarwienie pejoratywne, tak samo jak wnioskowanie, że osoba analizująca historię inaczej niż Ty jest "zwolennikiem kolorowych parad"

ocenił(a) film na 4
przemyslaw18

Tak. Ale wyraziłem się tak kulturalnie i delikatnie... tylko dlatego, że takich ludzi należy ośmieszać "ich własną bronią".
Nie trzeba być średnio rozgarniętym, żeby zauważyć, co dzieje się w mediach.

A najbardziej mnie "bawi", kiedy lewactwo (lewactwo - nie lewicowcy) krzyczą o tolerancji i szacunku, do osób o odmiennych poglądach, używając określeń: ciemnogród, faszyści itp. Przykłady prawdziwej tolerancji i szacunku.

ocenił(a) film na 1
shamar

Na tyle kulturalnie, by wnioskować z odmiennej interpretacji historii, że popiera gejowskie i lesbijskie marsze, to jest "tak kulturalnie i delikatnie..."
Jak dla mnie przedstawił jedynie swoje zdanie, które przyjmując ten punkt widzenia da się uzasadnić, choć nie zaargumentował tego odpowiednio jak dla mnie, nie czyni go "tolerastą" (według mnie), tak samo jak nie wyciągam wobec Ciebie pochopnych wniosków, a mógłbym.
Osobiście nie obchodzi mnie co Cię "bawi" lub nie bawi, bo to nie jest temat rozmowy, a nie mam ochoty rozpoczynać kolejnego wątku. Chcę byśmy zajęli się tym, który już zaczęliśmy.

ocenił(a) film na 4
przemyslaw18

Ale to Ty ciągle... gadasz o tym samym.

Nie wierzysz? Popatrz na posty ;)

ocenił(a) film na 1
shamar

Odszedłeś od głównego tematu, czyli użytych sformułowań, a zacząłeś opowiadać co Cię bawi.

ocenił(a) film na 7
shamar

W tym przypadku chyba jednak ma :)

ocenił(a) film na 4
downthespiral

Bo to pseudpolityczna poprawność, stworzona przez idiotów, która ich zniszczy.

downthespiral

no to tak samo gdy ktoś wyzywa polaków od polaczków to jest źle. ale jak polaczki wyzywają inni od szwabów, żydków, ciapatych, hamburgerów to jest dobrze

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
downthespiral

A czemu zydzi moga obrazac gojow czyli wszystkich nie zydow, a sprobuj w druga strone

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones