PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=40185}

Niczyje dziecko

Nobody's Baby
6,7 294
oceny
6,7 10 1 294
Niczyje dziecko
powrót do forum filmu Niczyje dziecko

by facet zmiękł, a może raczej zmienił się na lepsze pod wpływem obcowania z dzieckiem. Przypomina mi się: Walter Matthau w "Little Miss Marker" (nie pamiętam polskiego tytułu), Nick Nolte w "Trójce uciekinierów" (Three Fugitives), Val Kilmer w "Willow" i nawet Linda w "Tato". Ten film nie wnosi nic oryginalnego do tematu, a poza tym reżyser nie umiał się zdecydować w jakim gatunku ma być nakręcony, więc nie wiadomo, czy śmiać się, czy wzruszać. Jednak warto go zobaczyć dla Oldmana, którego ledwo tu rozpoznałam: z lekką łysinką, bokobrodami, w groteskowych okularach i kowbojskim kapeluszu. W roli przygłupiego bandyty szarżuje, ale widać, że mu leży ta rola, którą po raz kolejny udowadnia, że nie ma dla niego charakterów filmowych, którym by nie sprostał.

killashandra

jak zwykle piękna recenzja
i teraz powiem brzydkie słowa: kur...ko żałuje że nie obejrzałem tego filmu. No właśnie miałem to zrobić dla Garego. Widzę że znasz sie równierz na Garym, bo określenie "szarżuje" jest dla jego kreacji pasuje wręcz idealnie. Fenomenalnie szarżował w "Immortal beloved". Uwielbiam jak szarżuje i kurde żałuje, bo ten kapelusz i bokobrody (pekaesy) brzmią zachęcająco :-(

ocenił(a) film na 4
IvanH

Żałuj, żałuj bardzo
Oldman cudny jak zwykle w każdym słowie i w każdym geście:)))

ocenił(a) film na 6
killashandra

Tooo, byyył Oldman?!? ;)

Reeewelacja...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones