PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=1305}

Nieśmiertelny

Highlander
7,3 61 661
ocen
7,3 10 1 61661
7,0 9
ocen krytyków
Nieśmiertelny
powrót do forum filmu Nieśmiertelny

Efekty specjalne wyglądają teraz groteskowo i prześmiesznie, ale sama historia jest bardzo nieszablonowa. Świetny film :)

ocenił(a) film na 8
Tosiek666

Obejrzałem sobie ten film dzisiaj po raz kolejny w wysokiej rozdzielczości. Co przykuło moją uwagę to fakt że twórcy nawet nie próbowali ukryć linek które powodowały że główny bohater w ostatniej scenie unosi się w powietrze. Fakt że nie udało się to nawet twórcom Terminatora 2 (film 5 lat nowszy) w scenie kiedy Arnie skacze motocyklem do kanału burzowego, tam przynajmniej jest tylko nieciągłość pikseli, a tu normalnie liny widać. Druga rzecz to że po zawaleniu niewielkiego zbiornika z wodą na ogromny dach, bohaterowie stoją po pas w wodzie, kiedy logika by podpowiadała że tej wody powinno być najwyżej po kostki. Poza tym film świetny. Biorę się za kolejne części, których nie widziałem pewnie od premiery.

ocenił(a) film na 5
Tosiek666

Co jest tutaj nieszlabanowego? 31 lat temu i owszem, teraz ciężko spojrzeć na film przychylnie, jeśli nie jest się przede wszystkim fanem gatunku.

RAC_79

pleciesz, pewnie nie rozpoznasz unikatowej i orginalnej historii nawet jak cie w czolo trafi...

ocenił(a) film na 5
El_Draque

Wystarczy czytać książki, żeby nie podniecać się byle czym jak większość z was. Nic specjalnego Nieśmiertelny juz nie prezentuje.

RAC_79

przeciez ty po prostu nie lubisz fantastyki, wiec o czym sie wypowiadasz?
na jakiej podstawie stwierdzasz ze to byle co? w porownaniu na przyklad do czego? gniotkow typu "to nie kraj dla starych ludzi"?

chcesz powiedziec ze przecztales/przeczytalas wiecej ode mnie roczniku 79? jak mialem 12 lat to mi sie biblioteka skonczyla...
poza tym mowimy o filmie, a formum czytelnikow tez gdzies znajdziesz.

ocenił(a) film na 5
El_Draque

Ty naprawdę inteligencją ani rozumowaniem nie grzeszysz. Nie napisałem, że nie lubię, po prostu nie jest moim ulubionym, ale widziałem wiele filmów i wiele książek przeczytałem o tematyce związanej z fantastyka.

Tak mówimy tutaj o filmie, ale wez pod uwagę ile filmów powstało na podstawie książek. To przede wszystkim tam znajdujemy piękne historie. Wmawiają sobie dalej, zże kiczowatkiczowaty Nieśmiertelny ma coś do zaoferowania. Nawet zmienię ocenę, bo po namyśle zasługuje na jeszcze mniejszą. Pozdrawiam serdecznie,;)

RAC_79

pleciesz bzdury i to podtrzymuje. nie musze sobie nic wmawiac, to ty probujesz zaklinac rzeczywistosc.

ocenił(a) film na 5
El_Draque

Ale co masz podtrzymywac? Skoro to, co piszesz to antyintelektualny bełkot bahora xD

RAC_79

przeciez napisalem: "pleciesz bzdury i to podtrzymuje". masz problemy z rozumieniem czytanego tekstu?

ocenił(a) film na 5
El_Draque

Tylko się nie rozplacz.

ocenił(a) film na 4
Tosiek666

Film jest mierny, podobał mi się jak byłem dzieciakiem ale obejrzałem go ostatnio i nie dało rady go obejrzeć w całości.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones