1 godz. 40 min.
5,3 87 329
ocen
5,3 10 87329
2 370
chce zobaczyć
4,4 5
ocen krytyków
{"rate":4.4,"count":5}
{"type":"film","id":464040,"links":[{"id":"filmWhereToWatchTv","href":"/film/Nie+k%C5%82am%2C+kochanie-2008-464040/tv","text":"W TV"}]}
powrót do forum filmu Nie kłam, kochanie
  • cezarro ocenił(a) ten film na: 2

Baba, mam na myśli Łebkowską, trzyma poziom. Ani na milimetr nie wychyla się poza tradycyjnie proponowany przez siebie poziom. Zero. Tyle o scenariuszu. Co z niego zrobił reżyser i występowacze, bo przecież nazwać ich aktorami to obelga dla kółek amatorskich, proponuję obejrzeć kiedy już naprawdę opuszczą was wszyscy znajomi z Chrystusem włącznie. Z całego serca wam tego nie życzę.

• mc_aural ocenił(a) ten film na: 1

cezarro Buahahaha! :D
    Nie wytrzymałem 5-ciu minut na tym gównie.

• Filmozjad_pospolity ocenił(a) ten film na: 1

mc_aural Ja oglądałem w trzyosobowej loży szyderców. Wspierając się psychicznie w trudach obcowania z tym - nie wiem, jakim epitetem obrazić ten film - jakoś daliśmy radę. Nawet bywało wesoło, ale głównie śmialiśmy się z siebie nawzajem. Musiałem obejrzeć, bo bardzo chciałem z czystym sumieniem wystawić jedynkę, a oceniam tylko obejrzane filmy.

• armarange ocenił(a) ten film na: 3

cezarro "Występowacze" w kontekście roli Tyszkiewicz czy Szapołowskiej brzmi dziwnie. Szału nie było, ale akurat one były niezłe.