PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=901}
7,6 108 073
oceny
7,6 10 1 108073
7,3 16
ocen krytyków
Nie lubię poniedziałku
powrót do forum filmu Nie lubię poniedziałku

kocham ten film

ocenił(a) film na 9

Kocham ten film, kocham te obrazy, neony, mentalność miejscowych, pierwsze domofony i to Miasto.

lenaeem

Ja tak samo ;) Warszawa i polskie filmy z tamtych lat były najlepsze. Ludzie również tacy o wiele bardziej wychowani, ciekawsi i fajniejsi się wydawali, a ile też pięknych zielonych terenów było wtedy w stolicy, nie to co teraz... Ahh, no przepiękna była ówczesna Warszawa, przepiękna! Żałuję, że dane było mi urodzić się dopiero niemalże pod koniec lat 90, no ale cóż... Bardzo się cieszę, że teraz mogę chociaż podziwiać tamte czasy w takich wspaniałych produkcjach jak właśnie "Nie lubię poniedziałku" czy "Czterdziestolatek".

ocenił(a) film na 8
lenaeem

No i czerwony Triumph Spitfire

ocenił(a) film na 8
lenaeem

Ja niestety z wiekiem idealizuję przeszłość. Na pewno ludzie mieli wtedy swoje problemy, inne niż my dzisiaj lecz pewnie nie mniej ważne.Jednak teraz oglądając ten film, uśmiech nie schodzi z twarzy a w głowie jedno marzenie - przenieść się w ten świat, choć na jeden dzień...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones