Home Sweet Hell

1 godz. 38 min.
5,2 8 345
ocen
5,2 10 8345
2 790
chce zobaczyć
{"type":"film","id":685281,"links":[{"id":"filmWhereToWatchTv","href":"/film/Home+Sweet+Hell-2015-685281/tv","text":"W TV"}]}
powrót do forum filmu Nie ma jak w piekle
 • prowrocek ocenił(a) ten film na: 8

  ...a nikt się nie zastanowił, dlaczego miał romans? Kiedy zechciał przytulić się do żony, to odepchnęła go ze słowami: "seks będziemy uprawiać dziewiątego zgodnie z planem, a do tego czasu musisz sobie radzić sam". Facet sobie doskonale poradził. Znalazł gorącą, atrakcyjną kochankę i gdyby nie trafił na oszustkę, miałby naprawdę wspaniałe życie. Jego Mona zresztą też, bo o kochance nie powinna nigdy się dowiedzieć i żyć złudzeniami, jak wiele kobiet, że jej facet prawie w ogóle nie musi jeść, a sześć posiłków rocznie w zupełności mu wystarcza.
  Myślę że kobiety można podzielić na dwie kategorie. Te które mężów zaspokajają i te zdradzane.

 • marcin_lendzion ocenił(a) ten film na: 5

  prowrocek mężczyźni mają też różne zapotrzebowanie na seks mi sie wydaje niby każdy ma większe niż kobieta chyba ale zależy

 • prowrocek To nonsens, jeżeli chcesz mieć kobietę inną niż żona to się rozwodzisz i sypiasz z inną. Chodzi o szczerość człowieka z którym jesteś związany. Ona go nie okłamywała. Dlatego to on jest tym złym. I słusznie.

 • prowrocek Jestem kobietą i ABSOLUTNIE SIĘ MU NIE DZIWIĘ, ŻE JĄ ZDRADZIŁ. Przerażajace, babsko o skłonnościach sadystycznych. Okropnie mi było żal tego biedaka.
  A co do wypowiedzi tego kogoś wyżej, czy Ty naprawdę uważasz, ze jak się ma dzieci, wspólny dom i żonę (TAKĄ żonę), to tak prosto się rozwieść? Nie wykluczone, że w późniejszym czasie by się z nią rozwiódł, ale najpierw KAŻDY jeden facet potrzebował by odskoku od takiego potwora w domu. Jego obecność i męskość była tam podważana W KAŻDY MOŻLIWY SPOSÓB!
  Kobiety, apeluję do Was, NIGDY TAKIE NIE BĄDŹCIE! Później się dziwią, że zdradzają.

 • ewacasandra wspolczuje takiego patrzenia na swiat

 • marcin_lendzion ocenił(a) ten film na: 5

  prowrocek nie tak doskonale bo ona oszustką była

 • pipired1200 ocenił(a) ten film na: 8

  prowrocek Brawo! Lepiej bym tej wypowiedzi nie ujął! I oczywiście Pani ewacasandry też :)