PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=963}
6,0 3 064
oceny
6,0 10 1 3064
5,7 3
oceny krytyków
Nie ma zmiłuj
powrót do forum filmu Nie ma zmiłuj

... w kilku firmach min w dwóch sprzedawałem alkohol. Ludzie !!!! Ten film to samo życie!!! Chore zebrania tabelki i taki stosunek do pracownika. Trzeba było zapier....lać od rana do nocy jakimiś złomami a i tak było mało, mało, mało!! Za zrobienie planu uścisk dłoni szefa i pojechanie po premii za przekroczenie limitu telefonu. Całe szczęście po 6 latach bycia pehaczem już nie pracuje w takich firmach i obym nigdy nie musiał. Pozdrawiam

użytkownik usunięty
gtelicki

powaznie? bo mi ten film wygladal na ostro przerysowany, ze az smieszny... Ale ja nie wiem nie bylam salesmanem, ale jesli tak jest to tez nie chce nim byc...

to ze byłes.. trafiałes widocznie na złe firmy. W filmie widoczny jest wyścig szczurów. Trzeba wybrac taką branże żeby cuiec od Wyscigu szczurów i cieszyć sie spokojem :)

gtelicki

Zgodzę się z Tobą, w tym sensie, że najważniejsza cyfra (na słupku)... nic więcej się nie liczy... to troche chore prawda??!!.... ale to taka branża... tylko % realizacji.... nic więcej się nie liczy.... kimkolwiek byś był i cokolwiek byś nie robił ;P. Pozdrawiam :))

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones