PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=963}
6,0 3 065
ocen
6,0 10 1 3065
5,7 3
oceny krytyków
Nie ma zmiłuj
powrót do forum filmu Nie ma zmiłuj

zagrał krótki epizodzik - pijaka, który podwala się do Moniki na promocji w supermarkecie

ocenił(a) film na 3
mojapoczta000

Chętnie bym dodał Zbigniewa Zamachowskiego do obsady, ale nigdzie w necie nie znajdę potwierdzenia, że on tam zagrał. Jeśli jego udziału w filmie nie odnotował filmpolski.pl, to kamień w wodę. Widocznie takie epizody nie zawsze są brane pod uwagę przy ustalaniu "listy płac".

ocenił(a) film na 5
mojapoczta000

wlasnie ogladam ten film i pijaczek, o ktorym piszesz, nie jest grany przez Zamachowskiego

mojapoczta000

Masz rację, w obsadzie nie ma Z. Zamachowskiego. Ale też nie ma Chucka Norrisa. Za to pijaczek w sklepie grany jest przez Wojciecha Ziemiańskiego.
Wiele lat temu miałem radochę pracowania przy tym filmie, aż się łezka w oku..... :)

ocenił(a) film na 7
mojapoczta000

ok, oglądałem ten film w telewizji i nie miałem możliwości cofnięcia sobie tej sceny, a była ona króciutka i dość wartka. na swoją obronę mogę powiedziec tyle, że obaj aktorzy są dość podobni oraz to, że Wojciecha Ziemiańskiego również nie ma w obsadzie filmu, także wystarczy zmienić nazwisko w temacie posta :P

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones