PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=5152}

Nie wkładaj palca między drzwi

Don't Drink the Water
6,7 2 089
ocen
6,7 10 1 2089
6,2 4
oceny krytyków
Nie wkładaj palca między drzwi
powrót do forum filmu Nie wkładaj palca między drzwi

"musimy zatrzymać ten człowiek! szybciej!" :) bardzo fajny film polecam naprawde warto :) w szczególności fajny że akcja nie wychodzi z ambasady hehe

ocenił(a) film na 9
Bzium_3

Nie zauważyłam tego. W którym momencie? Film b.dobry!

ocenił(a) film na 7
Agacior1987

Jak miało dojść do wymiany, przed ambasadą.

ocenił(a) film na 10
Bzium_3

tez tego nie zauważyłam, a oglądałam chyba ze 3 razy :p gdzie to było? :D

ocenił(a) film na 9
dziwna14

O ile dobrze pamiętam, na początku, jak mialo dojsc do wymiany, mówi to koleś przed ambasadą

ocenił(a) film na 6
dziwna14

Gdy się sypie wymiana i Fox próbuje zgarnąć Allena z powrotem do ambasady.

A film całkiem miły. ;)

ocenił(a) film na 8
Bzium_3

to przecież w Rosji, Marian mówi, że dziadek jej męża był rosjaninem i że kochał Rosję, ciągle mówią o czerwonych, komunistach i sowietach, ktoś tam próbował powiedzieć kilka słów po polsku ale to akcent miał straszny

efka__

Ale oni przyjechali pojechali na wakacje do Europy dlatego, że brat Marian ich do tego namawia a nie w celu zwiedzenia kraju pochodzenia dziadka. Początek filmu sugeruje, ze akcja dzieje się w latach 60 XX wieku - czerwono-sowiecka otoczka pasuje do Polski jak najbardziej.
Moim zdaniem te parę słów powiedzianych w niegramatycznej polszczyźnie wystarczy, żeby uznać, że akcja dzieje się w Polsce.

ocenił(a) film na 8
sycomore

Cały czas mowa o Rosji to nie wiem po co tak bredzić, poza tym Allen na to zbyt inteligenty żeby sobie pomylić państwo komunistyczne z Polską. Film jest z '94 choć sztuka starsza ale to niczego nie zmienia.

ocenił(a) film na 10
Dude_

Akcja ma miejsce w FIKCYJNYM komunistycznym (a więc w domyśle - pod "opieką" ZSRR) kraju Europy Wschodniej, nigdzie w filmie nie jest wymieniana nazwa tego państwa, więc nie ma o co się kłócić. :-)

ocenił(a) film na 3
Bzium_3

"musimy TRZYMAC ten czlowiek!"

no to Allen mial polska zydoweczke-corke polskiego pochodzenia...ale slaba z polskiego.
gdzie ten profesjonalizm?!

I TO BE DISSAPOINTMENT!

Bzium_3

jak pokazują panoramę miasta to dałbym sobie głowę obciąć że to Praga :)

Bzium_3

To jest Praga na 100 % , widziałem ten krajobraz, ale podejrzewam ,że sceny w tym budynku były kręcone w USA :-)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones