film

Niebiańska czytelnia — fajerwerki miłości

Tengoku no honya - koibi
2004
1 godz. 51 min.
6,8 57
ocen
6,8 10 1 57
Kenta jest wspaniałym pianistą, jego technika jest doskonała, brak mu jedynie odpowiedniej inspiracji, dlatego kiedy traci pracę w orkiestrze, zaczyna nagle zastanawiać... więcej

Ten film nie ma jeszcze zarysu fabuły.
Niebiańska czytelnia — fajerwerki miłości zobacz gdzie obejrzeć online

reżyseria

scenariusz

gatunek

produkcja

premiera

Kenta jest wspaniałym pianistą, jego technika jest doskonała, brak mu jedynie odpowiedniej inspiracji, dlatego kiedy traci pracę w orkiestrze, zaczyna nagle zastanawiać się nad sensem gry na pianinie, nad tym gdzie podziała się jego pasja i miłość do muzyki. Pewnego dnia dziwny mężczyzna w hawajskiej koszuli składa mu propozycję pracy wKenta jest wspaniałym pianistą, jego technika jest doskonała, brak mu jedynie odpowiedniej inspiracji, dlatego kiedy traci pracę w orkiestrze, zaczyna nagle zastanawiać się nad sensem gry na pianinie, nad tym gdzie podziała się jego pasja i miłość do muzyki. Pewnego dnia dziwny mężczyzna w hawajskiej koszuli składa mu propozycję pracy w księgarni. W tym samym czasie Kanako próbuje zorganizować lokalny festiwal fajerwerków, który był jedną z głównych atrakcji jej dzieciństwa, kiedy odwiedzała swoją ciotkę – pianistkę. Poszukuje więc rzemieślnika, który tworzył główny pokaz na święcie, ale porzucił swoje rzemiosło po dramatycznych wydarzeniach.

  • Ciekawy scenariusz [akcja dzieje sie rownolegle na ziemi i w niebie], swietne aktorstwo, piekne zdjecia i przede wszystkim wspaniala muzyka, to wszystko sklada sie na swietna calosc. Wspaniale jest takze zakonczenie. Ogolnie - polecam, nie tylko milosnikom kina azjatyckiego.