plakat filmu Niejaki Joe

Niejaki Joe

Joe Somebody
5,8 1 000
ocen
5,8 10 1 1000
315
chce zobaczyć
{"type":"film","id":32227,"links":[{"id":"filmWhereToWatchTv","href":"/film/Niejaki+Joe-2001-32227/tv","text":"W TV"}]}
Niejaki Joe
  • iTunes - https://www.apple.com/pl/itunes

    wypożycz / kup
    od 9,99 zł


Każdy z nas chce być kimś i niejaki Joe Scheffer nie jest wyjątkiem. Pracuje w firmie farmaceutycznej w Minneapolis i mimo, iż sprawdza się na swoim stanowisku, od dawna nie otrzymuje upragnionego awansu. Niewiele lepiej wiedzie mu się w życiu prywatnym, bo wciąż usycha z tęsknoty za swą byłą żoną, Callie. Pewnego dnia sprawy przybierająKażdy z nas chce być kimś i niejaki Joe Scheffer nie jest wyjątkiem. Pracuje w firmie farmaceutycznej w Minneapolis i mimo, iż sprawdza się na swoim stanowisku, od dawna nie otrzymuje upragnionego awansu. Niewiele lepiej wiedzie mu się w życiu prywatnym, bo wciąż usycha z tęsknoty za swą byłą żoną, Callie. Pewnego dnia sprawy przybierają jeszcze gorszy obrót, gdy agresywny kolega z pracy, Mark McKinney poniża Joe'ego na oczach jego córki, Natalie. Joe postanawia odpłacić mu pięknym za nadobne. Zmienia się nie do poznania: zaczyna pobierać lekcje karate u Chucka Scaretta, zapomnianej gwiazdy kina klasy "B", inaczej się ubiera i zmienia fryzurę. Sukces przechodzi jego najśmielsze oczekiwania: przełożeni wróżą mu wielką karierę, a Callie rozważa możliwość powrotu do byłego męża. Nie wszyscy jednak z zachwytem przyjmują nowe wcielenie Joe'ego - zawiedzione są zwłaszcza Natalie i piękna Meg Harper, którą Joe od dawna próbował oczarować.

Niejaki Joe
Zwiastun nr 1 2:16
nr 1 2009-11-16T11:25:04 https://fwcdn.pl/webv/16/69/11669/thumbnail.11669.4.jpg https://fwcdn.pl/video/32227/joe_somebody_m480.360p.mp4
Niejaki Joe zobacz gdzie obejrzeć online

reżyseria

scenariusz

gatunek

produkcja

Filmweb uwzględnia obecność filmów/seriali/programów udostępnianych na wskazanych serwisach streamingowych: Canal+, Netflix, HBO MAX, Player, TVP VOD, Play NOW, Itunnes, Apple TV+, Nowe Horyzonty, vod.mdag.pl, Pięć smaków, MOJEeKINO, Vod.pl, Chili, Amazon Prime, Ninateka, Playstation Plus Video Pass, Canal+ Premiery, Dafilms, Cineman, Outfilm, Kino Pod Baranami, Katoflix, Loomi, Viaplay, 35mm, WFDiF i Polsat Box.

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą filmów, seriali, programów i bajek dostępnych na życzenie na platformach VOD.