Nieobliczalny

Unhinged

2020 1 godz. 31 min.
5,7 836
ocen
5,7 10 1 836
2 376
chce zobaczyć
4,5 8
ocen krytyków
{"rate":4.5,"count":8}
powrót do forum filmu Nieobliczalny
  • belmont33 ocenił(a) ten film na: 8

Straszny film, straszny Crowe. Przypomina Upadek z Douglasem, ale jest bardziej thrillerem i bardziej przerażający. Trzyma w napięciu przez 1,5 godziny, nie drażni naciąganiem czy naiwnosciami. Nawet finał zadowala. Wzorcowy dreszczowiec.

• MaksymilianSunyaz ocenił(a) ten film na: 6

belmont33 Jak dla mnie, momentami wiało nudą. Rozkręcił się dopiero od sceny w barze. Część scen przewidywalnych, a część nielogicznych. Nauka płynąca z filmu raczej słaba - jakim kosztem, i nie do końca słuszna. Choć film jako całokształt oceniam pozytywnie.

• diabol44 ocenił(a) ten film na: 5

MaksymilianSunyaz a wyniosłem całkiem sporo w kwestii używania klaksona na droze ;)

diabol44 Ja tam nadal uważam, że na idiotów bez pojęcia jak się jeździ powinno się trąbić, zabierać prawka i ucinać łapy XD

MaksymilianSunyaz ale jak ktoś nie rusza na zielonym, to można go delikatnie ponaglić ;)

diabol44 No jasne, ale pod koniec filmu koleś przejeżdżający jej przed twarzą to była przeginka. Ewidentnie wjechał na pomarańczowym albo czerwonym haha. A ta lacha to fajna dupa była, więc ją propsuję. Miała zły dzień to strąbiła grubasa XD

belmont33 no może z 10 lat temu, obecnie to nawet w Polsce zatrzymali by go gdzieś po godzinie ...