PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=535756}

Niepamięć

Oblivion
6,8 140 247
ocen
6,8 10 1 140247
5,6 15
ocen krytyków
Niepamięć
powrót do forum filmu Niepamięć

Wchodząc na sale widziałem "gimbazę" opuszczającą salę po filmie "Intruz" i zdaję mi się że tak niska ocena to ich zasługa. Ta sama średnia dla tych filmów pokazuje jak bardzo nie warto się kierować ów średnią.

Sam "Oblivion" to moce kino SF z wieloma odwołaniami do klasycznych obrazów np. "Odyseja" czy nowy "Moon". Całość to typowa przygoda,prosta fabuła i moc efektów specjalnych.
Jeśli część osób stawia na równi "Obliviona" i "Intruza" trzeba chyba wycofać ocenę średnia i zastąpić ją recenzjami redaktorów.

IMDb
Intruz 5,8
Oblivion 7,3

a powinno być 4 do 8 nawet 9

ocenił(a) film na 5
djmati17

Odwołaniami? Klon Moon z kilkoma absurdalnymi wpadkami wynikającymi z nieudolnych przeróbek scenariusza.

ocenił(a) film na 9
djmati17

Popieram - film bardzo dobry , moze mial kilka dluzyzn ale jest warty 8 lub 9 pkt na 10

ocenił(a) film na 8
djmati17

Eee tam, nie ma się czym przejmować. Jak dla mnie to jest świetny film SF i tylko to się liczy.

ocenił(a) film na 2
djmati17

Nie obsraj się

djmati17

Bo większość nie lubi toma cruisa.

Sol1987

Ten film to niezłe efekty specjalne, nienajgorszy pomysł (pewnie jakaś kopia jak) i irytujący tom cruise, który nie wiedzieć czemu przez cały film ma jakąś krechę na nosie.

Reksio_gwalciciel

Film jest niezły, niedawno oglądałem. Jednak najbardziej fascynowały mnie szpileczki tej laski grającej Victorię. Długotrwała misja kosmiczna, z dala od ludzi. Zdawać by się mogło, że powinna wdziać jakieś wygodne tenisówki czy inne tam. A tu nie! Eleganckie szpilki jakby dopiero co wróciła z ekskluzywnej gali rozdawania Oscarów, albo z balu na Titanicu:-)

ocenił(a) film na 3
djmati17

film to nie tylko "moc efektów specjalnych" bo one treści nie zastąpią

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones