PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=284374}

Niepokój

Disturbia
7,0 79 475
ocen
7,0 10 1 79475
6,1 12
ocen krytyków
Niepokój
powrót do forum filmu Niepokój

Nie polecam

ocenił(a) film na 4

Infantylny, do bólu tandetny, kiczowaty.

Skierowany chyba do nastolatków marzących o wyrwaniu pięknej koleżanki z sąsiedztwa.

ocenił(a) film na 8
kiciun

Ale takie jest życie ...

ocenił(a) film na 3
AlexRener

Racja. Takie jest życie - za każdym oknem czai się psychopatyczny morderca.

ocenił(a) film na 8
kiciun

Jak tylko tyle wyniosłeś z tego filmu to ci gratuluję ,musisz mieć smutne życie ;P

ocenił(a) film na 4
Danio31b

Ciekawa jestem skąd ten wniosek i co takiego wartościowego Ty wyniosłeś z tego filmu ;p

ocenił(a) film na 8
kiciun

Może nic szczególnie wartościowego ale dobrą zabawę jak najbardziej .Nie samym Ojcem Chrzestnym człowiek żyje :p

ocenił(a) film na 4
Danio31b

Ja uwielbiam thrillery, często nie są odkrywcze i dobrze się bawię, ale ten aż kłuł mnie w oczy ;)

ocenił(a) film na 3
kiciun

Kiciun dobrze prawi, również uwielbiam kino trzymające w napięciu... i te trochę mniej trzymające również ;) Ten film ma dla mnie podstawową wadę... On zaczyna się ciekawie - może nie jak na thriller ale powiedzmy całkiem przyjemny, lekki dramat o chłopcu, który stracił ojca. Później jest coraz gorzej, wątek poznania podglądanej sąsiadki wzbudza uśmiech zażenowania, morderca jest... mierny, matka głupia jak but a sama fabuła najdelikatniej mówiąc niezbyt śpieszna. Mamy więc nudnego i głupawego głównego aktora i fabułę, która na początku interesuje... w środku wcale i pod koniec daje trochę akcji choć bardziej przypominającej tanie horrory niż porządny thriller.

Danio31b

O, widzę ze Uncharted 2 na profilowym ;))

ocenił(a) film na 6
kiciun

Film jest niezły. Ciekawe połączenie thrillera z filmem dla młodzieży. I o ile za filmami dla młodzieży nie przepadam, to za thrillerami jak najbardziej. Ten jest niezły i pozytywnie mnie zaskoczył. Pozdrawiam.

ocenił(a) film na 5
kiciun

Tak naprawdę, jedynym dobrym puntem tego filmu jest David Morse.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones