PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=496469}

Niepokonani

The Way Back
7,4 78 531
ocen
7,4 10 1 78531
5,6 8
ocen krytyków
Niepokonani
powrót do forum filmu Niepokonani

Całe to biadolenie, że dno, kicz, zły, pusty, płaski. Cholera, czasem zastanawiam się czego
wam do szczęścia potrzeba? Tuska, jego rządów i paliwa za 5,15 zł/litr? Narkotyków?
Prostytutek? Czy wszystkiego na raz? Banda trolli, która nie potrafi podać jednego
rzeczowego argumentu dlaczego film jest zły ich zdaniem, tylko bezmyślnie daje 1, bo mu
się nie podoba, albo go nie zrozumiał, albo nie ma cycków i wybuchów.

ocenił(a) film na 8
Saddam_filmweb

Nie jest tak źle, jak na 4000 głosów ocena to 7,5 :).

ocenił(a) film na 7
użytkownik usunięty
Saddam_filmweb

Żałosne to jest gadanie o polityce - I TAK MACIE GÓWNIANY WPŁYW NA NIĄ, jak chcecie coś zmienić to wyjdźcie na ulice a nie biadolenie że jest źle przed komputerkiem..., a film jest dobry i jest oparty na faktach i jest podobny do tego filmu o Niemcu który uciekł aż do Iranu.

ocenił(a) film na 3
Saddam_filmweb

Emocji zamiast National Geographic.. tego nam trzeba :P

ocenił(a) film na 8
Saddam_filmweb

Dobrze prawi Saddam, bo widzisz Saddamie, pomysł oceniania na zasadzie NICK I KOMENTARZ, bez wiedzy czy oceniający to dojrzały człowiek z doświadczeniem życiowym, czy jakiś szczyl co historię zna z Call of Duty, i potem rozmowa sie nie kleji, Widziałem, film mi sie podobał, jak komuś sie nie podobał to nie wiem na jaką cholere po niego sięgał, czego sie spodziewał skoro sie nie podobał, Ja daje spokojnie 8.

ocenił(a) film na 8
Saddam_filmweb

Film moim zdaniem jest dobry, ale rozumiem, że ktoś może mieć inne zdanie. Aktorstwo i zdjęcia przyzwoite a momentami i bardzo dobre, ogólna historia ciekawa z kilkoma zapadającymi w pamięć wątkami. Choć niestety muszę przyznać, że momentami był trochę kiczowaty (spoilel szczególnie końcowy powrót do domu) i zdarzały się dłużyzny, ale nie było tego dużo. Niestety też mam pewne zastrzeżenia do gry Sturgess'a.
Po co mieszać do tego politykę. Ten film nie jest aż tak polityczny żeby się tylko na tym skupiać (choć nie kryję że jest po mojej myśli antykomunistyczny choć nie po mojej z dużą dozą patriotyzmu) a mieszanie do tego aktualnej sceny politycznej już zupełnie mija się z celem.

ocenił(a) film na 9
Saddam_filmweb

Lubie to!

ocenił(a) film na 5
Saddam_filmweb

No i Lem miał rację - skoro uważasz, że przez Tuska paliwo kosztuje 5,15.... dobre hehe......

ocenił(a) film na 10
Saddam_filmweb

i masz racje ludzie niektozy to idioci ten film jest naprawde swietny !!!!!!!!!!!!

ocenił(a) film na 3
klonoa1

Lem przewraca się w grobie. Ale nie ze wstydu. A ze śmiechu :) Miło mi być idiotą :)

Saddam_filmweb

Lem nigdy czegoś takiego nie powiedział :D Fałszywie przypisywany cytat, który wirusowo opanował Internet.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones