PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=739625}
6,4 2 038
ocen
6,4 10 1 2038
6,2 6
ocen krytyków
Niesamowita Marguerite
powrót do forum filmu Niesamowita Marguerite

"Mimo fatalnego głosu, Florence Foster Jenkins marzy o zostaniu śpiewaczką operową." - Florence Foster Jenkins

"Mówi się tylko, że całe życie poświęciła swojej największej pasji: muzyce. Jednak najsłynniejsze arie w interpretacji pozbawionej słuchu muzycznego Marguerite wprawiają w osłupienie zebranych melomanów. " - Marguerite

Nie wydaje się Wam, że oba opisy są do siebie zaskakująco podobne?

jestemnikko

Tak, oba filmy są dokładnie tą samą historią tej samej osoby. Naprawdę nie wiem, czemu to robią.

ocenił(a) film na 6
Usagi87

Nie wydaje mi się, aby efekt końcowy był jednak podobny, a i środki ciężkości historii zapewne będą inaczej rozłożone.

ocenił(a) film na 6
jestemnikko

"Niesamowitą Marguerite" i tak warto obejrzeć. To dobre kino;)

ocenił(a) film na 7
tocomnieinteresuje

Widziałem oba filmy w kinie, są na podobnym poziomie - oba są OK, ale im czegoś brakuje. Jeśli widzieliście jeden z tych filmów, to nie warto oglądać drugiego - wynudzicie się znając całą historię. ;)

Usagi87

To nie są te same osoby, Florence Foster Jenkins, to inna osoba niż Margaret Dumont. Odnośnie kina, waham się która historia mnie bardziej urzeka.

ocenił(a) film na 9
Shui

Drugiego nie oglądałem. Ten jest świetny, choć niezwykle złożony pod względem gatunku, który w nim dominuje. Chyba jednak dramat. Postać tragiczna, miłość, złudzenia, które pozwalają żyć.

ocenił(a) film na 10
Usagi87

Ani historia nie jest ta sama, ani jej bohaterki...

ocenił(a) film na 6
jestemnikko

Widziałam obydwa. Jednak Boska jest Meryl.

ocenił(a) film na 10
jestemnikko

No są. I w obu przypadkach są to filmy tak naprawdę o miłości :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones