PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=622028}

Niesamowity Spider-Man 2

The Amazing Spider-Man 2
6,7 111 696
ocen
6,7 10 1 111696
6,9 15
ocen krytyków
Niesamowity Spider Man 2
powrót do forum filmu Niesamowity Spider-Man 2

Gwen umarła? To było takie...smutne... Nie spodziewałem się że w tego typu filmach uśmierca się tych dobrych.

Damianoo_5

Eh nie tylko ty...:(

Damianoo_5

ja nie kumam z czego ona umarła xP (przyznam patrzyłam na film kątem oka) przecież złapał ją nad ziemią ???

iambigmoviefan

No niekoniecznie, było widać odbicie o ziemię i było słychać chrupnięcie kręgosłupa

Swatpl

Ja też ;c.

Damianoo_5

Ja też ryczałem :(

Dla mnie idealną Gwen zawsze będzie Emma Stone,

ocenił(a) film na 10
Damianoo_5

Mi też się bardzo smutno zrobiło z tego powodu ;(

ocenił(a) film na 9
Damianoo_5

ja miałam mieszane uczucia, było mi żal Gwen a jednocześnie byłam na nią zła, bo chwilę wcześniej pomogła zabić Electro, więc już sama nie wiem.

użytkownik usunięty
Damianoo_5

Nie ryczałem ale potwierdzam, że to było naprawdę smutne + muzyka Zimmera, ehhhhhhhh

Damianoo_5

Jestem świeżo po seansie i nie potrafie wybaczyć twórcom że uśmiercili te nieziemską piękność!!! Przez cały film sobie powtarzałem że jeśli ją uśmiercą to chyba wpadnę w depresje! :)

Damianoo_5

Mi też jej szkoda, ale z drugiej strony denerwowało mnie to, że wpieprzała się w walkę spider man'a. Wiadomo, chciała pomoc, ale powinna mieć też ten instynkt samozachowawczy.

użytkownik usunięty
Tung_uska

Jakby się nie wpieprzała to nie mogliby jej uśmiercić raczej. A spoko, ta śmierć była naprawdę poruszająca i dobrze nakręcona. Więc wątek na wielki plus.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones