PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=622028}

Niesamowity Spider-Man 2

The Amazing Spider-Man 2
6,7 111 467
ocen
6,7 10 1 111467
6,9 15
ocen krytyków
Niesamowity Spider Man 2
powrót do forum filmu Niesamowity Spider-Man 2

film przypomina mi typową bajeczkę dla dzieciaków 8-16 lat. Te teksty, żarty, wygląd Elektro itp. wszystko naciągane. Jedynym spider-manem, który mi się podobał był ten którego grał Tobey Maguire. Andrew Garfield nie nadaje się do tej roli bo jest za chudy.

Lidkaaxox

Zdecydowanie wolę Garfielda. Cz emu niby nie pasuje z powodu swojej budowy? No i Gwen. Ta postać sto razy przebija MJ, miłości Parkera do tej ostatniej nigdy nie rozumiałamiałem. Wręcz często postrzegalam jako dwudlicowa...

ocenił(a) film na 7
eji

A mi Andrew Garfield przypomina Rogera Federera. I teraz cały czas wydaje mi się że Spider- Man to znany tenisista :)

Lidkaaxox

Mam takie same odczucia. Tobey był najlepszym spider-manem.

Lidkaaxox

Jak byłem w USA, to widziałem, że Spiderman był grubszy, faktycznie (wprawdzie widziałem go jak leciał na wysokości 15 m, ale ocenić byłem w stanie).

Wydmin

Autorka zdaje sobie sprawę, że Spider-Man to postać fikcyjna, jednak pochodzi on z komiksu, gdzie faktycznie wygląda inaczej.

Lidkaaxox

Ogólnie się zgadzam, ale film jest bardziej bajeczką dla dzieci w wieku 1-7 lat i musiałyby być jeszcze niedorozwinięte.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones