PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=565410}

Niewolnica

I Am Slave
6,4 2 963
oceny
6,4 10 1 2963
Niewolnica
powrót do forum filmu Niewolnica

Ciągnie się jak flaki z olejem.. trochę biedna produkcja oczywiście wg mnie.. być może się nie znam, ale w moim odczuciu gówno! Dotrwałem do końca, ale podczas filmu myślałem o innych rzeczach

ocenił(a) film na 9
dawidwlkp

To jest dramat oparty na faktach, sama informacja o tym, że obecnie istnieje niewolnictwo i to Anglii czy Sudanie jest wstrząsająca, oglądaj filmy akcji - one są dla Ciebie Dawid...

zima300___

Tak się zastanawiam czy to :"oglądaj filmy akcji - one są dla Ciebie Dawid..." miało mnie obrazić? ;-) czy służysz radą? ;) Pozdrawiam

A co do niewolnictwa.. to zawsze było i niestety zawsze będzie. W powyższym przypadku jest to niewolnictwo tak naprawdę mało tragiczne, są o wiele gorsze przypadki. Dla mnie wstrząsająca jest myśl, że kupują małe dzieci chociażby z Chin i przeprowadzają na nich badania jak na szczurach.

ocenił(a) film na 9
dawidwlkp

To fakt, to też jest przerażające, na pewno o wielu strasznych rzeczach jakie się dzieją na świecie nie wiemy, może czasem lepiej żyć w nieświadomości bo inaczej wrażliwcy non stop popadaliby w deprechę. Niektóre filmy są bardziej dla kobiet, niektóre dla mężczyzn, inne trafiają do osób zamężnych inne do wolnych itp, można by wymieniać w nieskończoność. A co do Twojego pytania to po prostu zirytowała mnie Twoja niesprawiedliwa ocena i uważam, że nie każdy film jest dla każdego. Może po prostu wolisz bardziej zwinne scenariusze. Miłego dnia!!

zima300___

komuś się nie podobało i już trzeba go obrażać ? lepiej popracuj nad myśleniem mniej stereotypowym :P

ocenił(a) film na 9
pixi222

to jest odpowiedz na mojego posta czy "gównianego" posta Dawida?

zima300___

lol :P Jasne, ze do ciebie. Facet napisał, ze mu się nie podobał. Nie wiedzę nic głupiego w jego wpisie. Mi osobiście film ogólnie się podobał, ale też miałam moment myślenia o czymś innym z nudów :/
A mi chodziło o twój wielce inteligentny komentarz "oglądaj filmy akcji - one są dla Ciebie Dawid..." to przejaw czystego stereotypowego myślenia :/ Sorry, ale tak to widzę.

ocenił(a) film na 9
pixi222

Pixi z całym szacunkiem, ale jak człowiek o zdrowych zmysłach, minimalnie chociaż wrażliwy na piękno, dobro, ludzkie nieszczęście może napisać o takim filmie, że jest to GÓWNO?? Zastanów się przez chwilę i miej litość kobieto, nie do mnie te uwagi i sugestie, kieruj je do autora postu. Bez odbioru

zima300___

Nie będę mieć, bo strasznie mnie irytuje zarzucanie komuś, że film jest nie dla niego i ma wracać do jakiś komedyjek, czy kina akcji. ;P
Oj tam jedno słowo mu się wymsknęło, za mocne, ale to nie jest powód odsyłania go do kina akcji i zarzucania braku inteligencji, bo takie to sprawia wrażenie.

ocenił(a) film na 5
zima300___

Zdążyłam obejrzeć wiele filmów opartych na prawdziwych historiach, co nie zmienia faktu, że mimo, iż historia okropna i przytłaczająca to ...film jest nudnawy. Momentami się ciągnie. Oceniając film nie bierzemy pod uwagę fabuły, ale wiele innych rzeczy. Pozdrawiam.

zima300___

Popieram wypowiedź zima300__ :)

ocenił(a) film na 9
okiko

dzięki:)

dawidwlkp

Hmm... jednym film się "ciągnie jak flaki z olejem" a tym zainteresowanym tematem filmu- mija w 5 min. Rewelacyjny film, który "niestety" idealnie odzwierciedla problem niewolnictwa, przenosząc widza " w skórę" głównej bohaterki, i pozwala wczuć się w jej sytuacje. Mnie film rozwalił na łopatki.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones