PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=104668}
6,2 166 716
ocen
6,2 10 1 166716
5,2 23
oceny krytyków
Nigdy w życiu
powrót do forum filmu Nigdy w życiu!

boska danka

ocenił(a) film na 6

nie wyobrażam sobie nikogo lepszego do roli judyty, bawi mnie za każdym razem gdy ją oglądam. to
jeden z moich ulubionych polskich filmów, jeśli nie jedyny...

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ocenił(a) film na 9
nertolicious

Również tak uważam. Z tego co kojarzę, w Ja Wam Pokażę! również była historia tej samej Judyty (czy się mylę? ). W każdym razie Judyta w Nigdy w życiu a Judyta w Ja Wam Pokażę to jak niebo a ziemia, a właściwie nawet nie ziemia tylko totalne bagno i 5 metrów mułu :)

ajmfree

Mi też najbardziej podoba się rola Stenki. Lubię także cytaty z tego filmu np Ustrzeż mnie Panie od mężczyzny,o którym pomyślę,że jest inny.

Więcej takich cytatów tutaj

https://m.facebook.com/profile.php?id=796245967088179&ref=bookmark

ocenił(a) film na 5
ajmfree

Strasznie sztuczna , wymuszone , nienaturalne miny .Najgorsza rola Stenki ever !!!!

nathalie34

Cudowna pani Danuta

ocenił(a) film na 6
nathalie34

Mnie osobiście też jakoś nie zachwyciła,jakieś takie zbyt dziecinne zachowanie miała,momentami denerwujące.Lepsza i ładniejsza Brodzik w tym filmie była.A tak ogólnie całość filmowa niezła,podobało mi się że większość akcji rozgrywane było za miastem,w ładnym,wiejskim plenerze.

ocenił(a) film na 5
jazdowicz2666

Brodzik była zdecydowanie lepsza. A wiejskie plenery cudowne, fakt.

ocenił(a) film na 6
nathalie34

Otóż to,to dwa największe plusy tego filmu.Szkoda że tylko dwa ;)

nertolicious

Czy tylko ja żałuję, że nie powstała kontynuacja ze Stenką i Żmijewskim, tylko powstał gniot z Wolszczak i Delągiem? :(

ocenił(a) film na 7
agrestowa55

Stary temat, ale trudno :) Nie tylko Ty, uważam, że druga część jest tak zła, że to aż niewiarygodne. To wielka szkoda, że nie postarali się, aby nakłonić dawną obsadę do nagrania Ja wam pokażę - inni aktorzy + zupełnie inne miejsca zadecydowały o klapie. W kolejnej części bronią się jedynie zwierzaki.

ocenił(a) film na 8
armada137

Ja nie byłam w stanie oglądnąć drugiej części:)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones