Live By Night

2 godz. 8 min.
6,0 7 683
oceny
6,0 10 7683
10 390
chce zobaczyć
{"rate":4.75,"count":4}
{"type":"film","id":678087,"links":[{"id":"filmWhereToWatchTv","href":"/film/Live+By+Night-2016-678087/tv","text":"W TV"}]}
powrót do forum filmu Nocne życie
 • mordachamordasinski ocenił(a) ten film na: 4

  Rzadko można oglądać filmy uderzające tak rozbudowaną fabułą składającą się dosłownie z dwóch scen: Affleck siada za stołem i Affleck wstaje od stołu. W pewnym momencie, zaczyna to już być naprawdę przezabawne :). I gdyby nie to, że żenująca "gra" Afflecka zrobiła mi z tego filmu satyrę: "Jak nie powinno się grać w filmach" - nie dałbym nawet 4. W każdym razie taki paradoks - najgorszy aktor w tym filmie odrobinę podnosi jego "walory" :)))

 • Maverick0069 ocenił(a) ten film na: 6

  mordachamordasinski przesadzasz

 • doima ocenił(a) ten film na: 9

  mordachamordasinski musiałeś przysnąć i przegapiłeś cały film.

 • mordachamordasinski ocenił(a) ten film na: 4

  doima Przypomnij sobie "Chłopców z ferajny", "Nietykalnych", "Depresję gangstera", o "Ojcu chrzestnym" nie mówiąc - i teraz postaw te filmy obok tego nieudolnego, bez charyzmy, bez pomysłu, bez dramaturgii "Nocnego życia"... A zwłaszcza Afflecka obok De Niro :).

 • doima ocenił(a) ten film na: 9

  mordachamordasinski "Chłopcy.." to zupełnie inny styl, na dłuższą metę irytujący manieryzmem Scorseze, protoplasta filmów Richie'go, który przerósł mistrza. "Depresja..." to porównanie zupełnie absurdalne, a "Ojca..." trudno z czymś porównywać. Zostają"Nietykalni" i właściwie bez zastanowienia stawiam na "Nocne Życie", mimo że to najlepszy film de Palmy, to nigdy nie miałem dobrego zdania o tym reżyserze(poprawka: "Zycie Carlita" to jego najlepszy film). Z aktorstwem to bywa różnie, de Niro był wielki ale większość gwiazd jest średnia, trzeba przywyknąć- jakie wyjście? Myślę, że z czasem "Nocne Życie" zostanie docenione

 • mordachamordasinski Weź leki i nie porównuj filmów na mocne siedem z arcydziełami na dziesięć z plusem.
  Oczywiście z "Depresją gangstera" ostro Cię poniosło. :-)

 • mordachamordasinski Pewnie przygotowuje się już do kolejnej roli pt. "Mechaniczny Turek", więcej na temat filmu w Wikipedii po wpisaniu rzeczonego tytułu.

 • alex_gawlas ocenił(a) ten film na: 8

  mordachamordasinski Jak chcesz zobaczyć żenująco grającego Afflecka to obejrzyj Batman Vs Superman, a potem jeszcze raz Nocne życie, Ben właśnie taki jest, jak mu się chce to potrafi dobrze zagrać.
  Księgowy, Zaginiona dziewczyna, Miasto złodziei czy W pogoni za Amy kontra Armageddon, Gigli, Pearl Harbor czy wspomniany BVS.

 • mario_ka ocenił(a) ten film na: 4

  mordachamordasinski Największym problemem tego filmu nie jest drewniana gra Afflecka, tylko scenariusz - ta ciągnąca się niemiłosiernie historia o wszystkim i o niczym

 • mario_ka gdyby nie było w tym filmie średniej roli Afflecka i dobrej roli Coopera to już był by koniec. Scenariusz jest kiepski, muzyka senna ( twórca muzyki do Miasta Złodziei , Marsjanina , Człowieka w ogniu czy Królestwa Niebieskiego (spośród 21 filmów które obejrzałem tego pana ten jest zdecydowanie najgorszy )) , dialogi drętwe a gra aktorska pań słaba. Nawet R. Richardson nie zachwycił zdjęciami. Nie ma o czym mówić.

 • Slimak_6 ocenił(a) ten film na: 5

  mordachamordasinski No jeszcze jeżdżą samochodami i chodzą korytarzami. Faktycznie, męczący i nudny film: gadanie zza kadru, zwroty akcji typu "ale nasi chłopcy schowali się jeszcze bardziej i teraz zabiją wszystkich złych", idealna miłość do idealnej kobiety, która oczywiście zginie, no i Ben Affleck - niezawodnie senny, apatyczny, z półotwartymi ustami.

 • Erdorado ocenił(a) ten film na: 7

  mordachamordasinski wow, fabułą mnie ten film właśnie wciągnął. Nie sądziłem, że można to tak inaczej odebrać. Historia jest o życiu kolesia i jego przemianie. Jest dużo filmów na takim schemacie, dobrze ocenianych. Mam wrażenie że ten jest krytykowany bo bardzo przeszkadza wam Affleck - dlatego samej historii się obrywa. Zgodzę się, że aktor nie powala i tylko z tym.

 • aronn ocenił(a) ten film na: 6

  Erdorado Ale film calkiem niezly,mnie nie znudzil.