PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=96443}

Nocne zło

The Night Flier
5,6 2 298
ocen
5,6 10 1 2298
Nocne zło
powrót do forum filmu Nocne zło

Niektórzy ocenią na 3/10 inni na 8/10 jeszcze inni na 10/10 inni na 1/10.
Chcę powiedzieć, że nie każdemu podejdzie ten rodzaj filmu, zależy od gustu.
Jak dla mnie 8/10.
Jeśli ktoś lubi filmy typu piła, teksańska masakra piłą mechaniczną, zombieland itp.
to nie wydaje mi się żeby podszedł mu ten film.
Odradzam go też fanom zmierzchu, szukającym filmiku o wampirkach.

Zmieniając temat,
Przynajmniej tu wampir wyglądał jak prawdziwy potwór. :)

Windraver

Pila iTeksanska masakra pila mechanicna sa bardzo dobre Nocne zlo jest innym rodzajem horroru tak samo dobrym to kwestia szerszego gustu Niektorzy ludzie sa ograniczeni w postrzeganiu i nie lykna wszystkich dobrych horrorow

ocenił(a) film na 8
Windraver

Film dla ludzi, którzy cenią sobie klimat i tajemniczość w horrorze, a nie podanie wszystkiego na tacy. W niedopowiedzianych fragmentach może zadziałać nasza wyobraźnia, potęgując efekt przerażenia. Dla mnie jest bardzo dobry, choć niedoceniony, być może ze względu na małą ilość efektów specjalnych. Klimatem podobny trochę do "Przepowiedni" i "Głosów".

ocenił(a) film na 6
Windraver

Tak na mój gust całkiem nieźle wypadł ten film a oglądając go im dalej tym bardziej moja wyobraźnia podsycała narastający niepokój, a zakończenie to już niemal mistrzostwo tak więc godny polecenia jak ktoś lubi klimatyczne horrory, wg. mnie czy się stoi czy się leży 8/10 się należy

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones