PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=108116}

Noi Albinoi

Nói albinói
7,3 15 253
oceny
7,3 10 1 15253
6,8 9
ocen krytyków
Noi Albinoi
powrót do forum filmu Noi Albinoi

wspaniały

ocenił(a) film na 9

film. z początku przyznaje sie myslałem, że jak to doskonale zauważył ktoś w opisie oglądam po raz kolejny dokładnie ten sam film o biednym ucieśnionym wrażliwym chłopaku, który do niczego sie nie potrafi dostosować, drwi sobie z otoczenia i w końcu dostaje po tyłku za swoją "inność" i skrajne zachowania. widziałem już tego dziesiątki pewnie bo przyznaje że troche mi to mnie przypomina chyba więc mam dużo sentymentu. Ale ten film do połowy, nawet troche dalej wydawał sie dość nudnym, a jednocześnie przejaskrawionym obrazem. Oczywiście jak zawsze chłopak pomimo swojego niedostosowania w pewnym momencie wydawał sie nawet być geniuszem. Ale to co sie działo na końcu zupełnie mnie zatkało. Ostatnie pół godziny nadało temu filmowi czegoś niesamowitego. Cała postać chłopaka właśnie przez ostatnie pół godziny nabrała 100% (to chyba jedyna postać filmowa czy nawet książkowa o której moge coś takiego powiedzieć) autentyzmu. Niesamowita prostota, wręcz niespotykana w filmach (ja widze 1 raz coś takiego, wcześniej myślałem, że lilja 4-ever pod tym względem wymiata, ale teraz widze, że lilja jest jednak dla dzieciuchów) Ten film na koniec po prostu masakruje wszystko co do tej pory widziałem, słyszałem, czytałem itp. Przypomniało mi się czytanie w dzieciństwie chłopców z placu broni. Coś niesamowitego. chyba wtedy ostatnio coś na mnie tak zadziałało. oczywiście to moja indywidualna ocena. to film z katygorii tych, które każdy odbiera inaczej. każdy chyba ma coś takiego jeśli ogląda filmy, jakiś taki film, który go inspiruje. Noi strasznie inspiruje do uczciwego życia, które i tak na koniec nic nie daje :) i wychodzi na to, że lepiej było sie dostosować, olać wszystko to, co ma jakąś wartość i pójść najprostszą drogą. Ekstra film.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones