PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=651443}
7,0 95 809
ocen
7,0 10 1 95809
6,0 12
ocen krytyków
Non Stop
powrót do forum filmu Non-Stop

To co z tym pilotem?

ocenił(a) film na 6

Tak jak chyba większość z osób tu komentujących uważam, że całkiem niezły film spieprzyło idiotyczne, pełne luk zakończenie. Największą zagadką pozostaje dla mnie tajemnica kto w końcu zabił jednego z pilotów? Skoro nie był to to ani drugi pilot, ani stewardessa, a przed jego śmiercią, tylko Julian Moore i jakaś emerytka były w kiblu? Przyznam, że jak jeszcze lądowali, to myślałam, że rozwiązaniem zagadki jest trzeci porywacz, który tuż po happy endzie wyśle Nessonowi nowego smsa, ale nie. Co więc z tym pilotem? Druga, frapująca mnie zagadka, to czemu jeden z porywaczy pomógł Nessonowi podczas samosądu pasażerów? Czy ktoś z Was może mnie oświecić? Z góry dziękuję za wszystkie odpowiedzi. :)

poison66

Co do tego "samosądu" pasażerów, zapewne jeden z porywaczy poprzez tą swoją "pomoc" chciał, aby spełniła się groźba, że faktycznie co 20 minut ktoś umrze, bądź co bądź następny umarł właśnie ten pasażer, u którego znaleziono ten telefon :) A co do tej śmierci pilota rzeczywiście jest jakaś nieścisłość, albo coś przeoczyłam :)
Pozdrawiam :)

ocenił(a) film na 6
aalvin

Dzięki z odpowiedź. Czyli chyba jednak nigdy się nie dowiemy i umrzemy w nieświadomości ;-)

ocenił(a) film na 4
poison66

No jak to kto, jeden z porywaczy wystrzelił igłę od strzykawki z trucizną przez dziurę od toalety z tego co wynikało to, że truzina zaczynała działać po kilku/nastu minutach, więc albo przed nimi albo po nich albo kolejny błąd logiczny. Aczkolwiek i tak obstawiam, że jest to nie możliwe by toaleta była na tyle blisko i by jeszcze była tam jakakolwiek dziura do kokpitu, ale w tym filmie jest masa innych idiotyzmów, więc jeden więcej nie robi różnicy...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones